Justyna Steczkowska przyjęła propozycję od syna. "Czego się nie robi z miłości do dzieci"

Syn Justyny Steczkowskiej przygotował dla mamy piosenkę
Syn Justyny Steczkowskiej przygotował dla mamy piosenkę
Źródło: MWMEDIA
Justyna Steczkowska ogłosiła z dumą nową muzyczną współpracę. Tym razem przyjęła prezent od swojego ukochanego syna. Leon Myszkowski tworzy muzykę w duecie z przyjacielem. Zaproponował mamie coś ekscytującego. To nie są klimaty piosenkarki, ale z miłości do dziecka jest gotowa zrobić wszystko.

Justyna Steczkowska jest dumna z najstarszego syna, który próbuje swoich sił w muzyce. Leon Myszkowski jest DJ-em i tworzy muzykę klubową. Zajmuje się również organizowaniem imprez. Syn piosenkarki tworzy zespół Mike&Laurent. 22-letni chłopak sprawił, że jego mama będzie miała okazję zaprezentować swój głos w zupełnie nowym brzmieniu. Justyna Steczkowska wraca na scenę z nową energią.

Justyna Steczkowska współpracuje z synem. Piosenkarka w klubowym wydaniu

Justyna Steczkowska opublikowała trzy zdjęcia z synem i jego przyjacielem, które mogą trafić na okładkę ich nowego singla. Piosenkarka przyjęła zaproszenie od Leona, choć szczerze przyznała, że ma inny gust niż jej pociecha.

"Kochani mój syn razem ze swoim przyjacielem, z którym tworzą duet Mike&Laurent, zrobili dla mnie 'klubowy' kawałek. Nie w moim stylu, ale czego się nie robi z miłości do swoich dzieci. Mam nadzieję, że będziecie się przy nim dobrze bawić latem. Singiel już gotowy. Premiera niebawem. Pomóżcie nam wybrać okładkę. Które zdjęcie najlepsze?" - artystka zapytała fanów na Instagramie.

Artyści warci uwagi według Małgorzaty Ostrowskiej
Małgorzata Ostrowska szczerze o polskich artystkach. Do jednej piosenkarki ma wyjątkowy sentyment.

Justyna Steczkowska wraca z nową "Dziewczyną Szamana"?

"Dziewczyna Szamana" to pierwszy studyjny album Justyny Steczkowskiej wydany w 1996 roku. Powstał przy współpracy z Grzegorzem Ciechowskim i przyniósł wokalistce sukces komercyjny i uznanie fanów. 17 lutego gwiazda wypromowała nową piosenkę, która nawiązuje do dawnej stylistyki. Utwór pt. "Szamanka" zapowiedział płytę o tym samym tytule. Słuchacze Justyny Steczkowskiej są oczarowani nową piosenką.

"Jedna z najpiękniejszych ballad Justyny... Mój ulubiony utwór na nowej płycie. Piękne wizualizacje, krajobrazy i niesamowite kreacje. To, co mnie ogromnie cieszy, to ogrom teledysków z ostatniej płyty, który na pewno wymaga nakładu pracy i środków" - pochwalił internauta w serwisie YouTube.

"Pięknie Pani Justyno! Ciarki na całym ciele jak zawsze przy Pani wokalu. Wspaniałe doznanie w tym przebodźcowanym świecie" - dodał inny fan.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości