Córka Mai Hirsch i Jacka Braciaka ma 19 lat. Poszła w ślady rodziców czy wręcz przeciwnie?

Maja Hirsch o relacji z córką
Maja Hirsch o relacji z córką
Źródło: MW MEDIA
Maja Hirsch i Jacek Braciak przed laty tworzyli szczęśliwy związek. Aktorzy doczekali się córki, która w tym roku skończy 19 lat. W ostatnim wywiadzie Maja Hirsch powiedziała, że kiedy jej córka była mała, zazdrościła jej pięknych strojów. "Nie patrzyła jak gram, tylko jak jestem ubrana" - powiedziała.

Maja Hirsch i Jacek Braciak byli jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Ich związek wywołał duże poruszenie w mediach, a niektórzy twierdzili, że zbyt duża różnica wieku nie pozwoli im stworzyć dłuższej relacji.

Maja Hirsch o planach córki

Para zaczęła się spotykać w 2002 r., a niedługo później, bo już w 2003 r. na świecie pojawiła się ich córka Maria. Aktorzy dogadywali się dobrze nie tylko w domu, ale również w pracy, co mogliśmy zobaczyć w pierwszym sezonie serialu "BrzydUla", w którym Jacek Braciak wcielał się w postać projektanta Wieńczysława "Pshemko" Wyciora, a Maja Hirsch odegrała postać ukochanej Marka Dobrzańskiego, Pauliny Febo.

Niestety, ku zaskoczeniu wszystkich, w 2015 r. Maja Hirsch i Jacek Braciak ogłosili rozstanie, jednak pozostali w przyjaznych stosunkach. Para wspólnie wychowuje 19-letnią córkę Marię. W ostatniej rozmowie z Plejadą Maja Hirsch powiedziała o relacji z córką.

Maja Hirsch wyjaśniła, że na początku wszystko wskazywało na to, że córka aktorskiej pary pójdzie w ślady rodziców, jednak tak się nie stało.

"Teraz, jak jest już 19-letnią kobietą, to tak naprawdę, ponieważ mocno z nami była i jest w tym życiu, to troszeczkę wie, z czym to się je, ten nasz zawód. On bywa i piękny i okrutny. Powiedziała, że bardzo dziękuje, ale chyba podziękuje. Co będzie? Nie wiem, bo to się zmienia" - powiedziała Maja Hirsch.

Zobacz wideo:

Maja Hirsch i Renata Kaczoruk o programie "Przez Atlantyk"

Córka Mai Hirsch zazdrościła jej strojów

Co ciekawe, mała Maria zazdrościła mamie strojów, w których występowała na planie.

"Oglądała mnie i zazdrościła, ale bardziej tego, że się tak ładnie ubieram. To było śmieszne, bo nie patrzyła, jak gram, tylko jak jestem ubrana" - powiedziała.

Aktorka wspomniała również, że jej córka planuje wyjechać z Polski, jednak nie zdradziła żadnych konkretów.

"Ja jestem bardzo liberalna, bardzo otwarta. Jeśli mogę powiedzieć, mam nadzieję, że się nie obrazi, Marysia chce wyjechać z Polski. Na razie ma taki pomysł i myślę, że to jest okay. Niech sobie tam hula po świecie, sprawdza, czy jej dobrze. Może wróci, może nie, zobaczymy" - dodała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości