Justyna Steczkowska została oszukana przez przyjaciela. Ta sytuacja złamała jej serce

Justyna Steczkowska
Justyna Steczkowska została oszukana przez współpracownika
Źródło: MWMEDIA
Justyna Steczkowska w jednym z ostatnich wywiadów wyznała, że została oszukana przez przyjaciela, z którym współpracowała. Artystka nie ukrywa, że bardzo przeżyła wspomnianą sytuację. Drugą osobą, która zawiodła gwiazdę, był jej menadżer.

Justyna Steczkowska jest znaną polką artystką. Wokalistka zasłynęła piosenką "Dziewczyna szamana" jest laureatką wielu nagród muzycznych m.in. Fryderyków. Obecnie piosenki gwiazdy mają status kultowych, a sama artystka często zapraszana jest na różnego rodzaju festiwale czy koncerty.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Jacy rodzice, takie dzieci? 4. Leon Myszkowski
Jacy rodzice, takie dzieci? 4. Leon Myszkowski

Justyna Steczkowska zawiodła się na przyjacielu

Justyna Steczkowska o tym, że została oszukana przez współpracownika, dowiedziała się podczas rozprawy sądowej. Gwiazda wyznała w rozmowie z portalem plejada.pl, że bardzo zawiodła się na wspomnianej osobie, zwłaszcza że ta była również jej przyjacielem. Jak się okazuje to nie jedyny współpracownik, który zawiódł artystkę.

Jak wspomina Justyna Steczkowska, w trakcie jej kariery scenicznej, która trwa już 25 lat, zawiodła się na dwójce ludzi, z którymi współpracowała. Jednym z nich był wspomniany już przyjaciel, którego traktowała jak rodzeństwo. Wspomniany zdradzał szczegóły życia artystki mediom plotkarskim. Jak mówi gwiazda, to doświadczenie sprawiło, że bardzo ciężko było jej zaufać w pełni komuś jeszcze.

"Rzeczywiście w moim zawodowym życiu, które trwa już długo, bo 25 lat zawiodłam się dwójce ludzi. Między innymi na człowieku, który był moim przyjacielem, zawsze mi się tak wydawało. Okazało się, że był donosicielem do mediów i kiedy w sądzie to się wydało, to mi złamało serce. Potem już bardzo trudno było mi zaufać komuś tak na 100 procent. Byliśmy zbyt blisko siebie, w takim rozumieniu, jak brat i siostra, że ta sytuacja naprawdę złamała mi serce" - powiedziała artystka.

Justyna Steczkowska zawiodła się na menedżerze

Jak się okazuje, w przeszłości Justyna Steczkowska zawiodła się również na swoim menadżerze. Artystka nie chciała jednak na ten temat zdradzać szczegółów, gdyż obawiała się, że media dojdą do informacji, który to konkretnie współpracownik gwiazdy. Dodała jednak, że wspomniana sytuacja wydarzyła się wiele lat temu.

"Miałam też trudną relację z jednym z menedżerów. Nie chcę więcej mówić, żeby ktoś się domyślił, kto to był. To było wiele lat temu i to była też trudna sytuacja" - powiedziała gwiazda.

Justyna Steczkowska została zapytana również o to, czy wspomniane sytuacje wpłynęły na to, jak dobiera sobie obecnie ludzi do współpracy. Jak mówi, obecnie niechętnie dobiera sobie nowych współpracowników, gdyż pomimo przeżyć z przeszłości w pełni ufa tym, z którymi od tak wielu lat współpracuje.

"Jestem niechętna do zmian w swoim teamie. Kocham tych ludzi. Oni są mi oddani, ja jestem im oddana. Znamy się, wspieramy się w każdym możliwym momencie. Jeździmy nawet razem na wakacje, po prostu bardzo się lubimy. Po tej sytuacji z tym moim pseudo przyjacielem jestem bardzo ostrożna w nawiązywaniu nowych długofalowych kontaktów w pracy, co nie zmienia faktu, że jestem serdeczna do ludzi, mam dużo empatii, nie oceniam nikogo z góry. Trudno zaufać. Po tej sytuacji wiele się zmieniło" - podsumowała Justyna Steczkowska.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości