Nastoletnia córka Nataszy Urbańskiej chce być jak mama. Niezwykłe podobieństwo

Autor:
Dominika
Kowalewska
Źródło:
Instagram @nataszaofficial, Jastrząb Post
Córka Nataszy Urbańskiej ma już 14 lat

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz są jedną z najbardziej rozpoznawalnych par polskiego show-biznesu. Wspólnie wychowują córkę Kalinę. Nastolatka ma już 14 lat! Kalina Józefowicz od najmłodszych lat obcuje z teatrem. Czy chce pójść w ślady zdolnej mamy? Córka jest niezwykle podobna do Nataszy Urańskiej.

To wyjątkowy rok dla Nataszy Urbańskiej. Gwiazda jest niezwykle uzdolniona i pracowita, wciąż rozwija się zawodowo i bierze udział w coraz odważniejszych projektach. Czy córka Kalina pójdzie w ślady mamy? Nastolatka od początku mocno związała się z teatrem i jak się okazało - odziedziczyła po mamie nie tylko urodę.

Córka Nataszy Urbańskiej ma 14 lat i talent po mamie

Natasza Urbańska wygrała niedawno pierwszą edycję show "Mask Singer" potwierdzając ogromny talent wokalny. W rozmowie z serwisem jastrzabpost.pl aktorka zdradziła, że córka Kalina idzie w jej ślady:

"Kalinka już podąża moimi śladami, bo już występuje w "Metrze" i sobie świetnie radzi. To są jej pierwsze kroki, ale to tak zawsze jest. Do "Metra" przychodzą młodzi artyści, gdzie szlifują swój warsztat. Teraz Kalinka jest w obsadzie, gra moją rolę i sobie fantastycznie radzi. To jest jej życie, to są jej wybory. Widzę, że bardzo podoba jej się występowanie w teatrze" - wyznała.

Gwiazda podkreśla, że córka otrzymała ultimatum. Jak wiadomo, praca w teatrze jest absorbująca, a nastolatka ma zaledwie 14 lat. Co z edukacją?

"Powiedziałam jej, że jeżeli będzie sobie radziła w szkole, to będzie wtedy grała. Ale jeżeli będzie przynosić mi pały do domu, to odcinamy bycie artystką. Tak więc ona stara się dwukrotnie mocniej. Sprawy szkolne to jest podstawa. To jest to, co musi być załatwione i gdzie ona musi zaliczyć. Nie musi mieć piątek. Dla nas ważne jest to, żeby ona zaliczała te wszystkie rzeczy i żeby było w porządku. To jest priorytet. Teatr, to jej dodatkowa praca. Ona jest jeszcze dzieckiem więc okej, na razie to działa" - dodała.

Pod wspólnymi zdjęciami matki i córki internauci zauważają niezwykłe podobieństwo. Czy Kalina Józefowicz pójdzie w ślady Nataszy Urbańskiej i osiągnie sukces?

Co za Tydzień: Koncert na rzecz Ukrainy w Teatrze Buffo
Co za Tydzień: Koncert na rzecz Ukrainy w Teatrze Buffo Co za Tydzień: Koncert na rzecz Ukrainy w Teatrze Buffo

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz - historia miłości

Poznali się, gdy kariera Janusza Józefowicza osiągnęła apogeum. Miał wówczas żonę Danutę, z którą wychowywał dwójkę dzieci - córkę Kamilę oraz syna Jakuba. Z Nataszą Urbańską spotkali się na castingu do słynnego musicalu "Metro". Początkowo reżyser nie zwracał na nią uwagi - artystka miała zaledwie 16 lat, a Janusz Józefowicz chciał ratować swoje małżeństwo. Nad związkiem wisiały jednak czarne chmury - praca przy musicalu zajmowała dyrektora teatru Buffo nawet w nocy.

Tymczasem Natasza Urbańska wzdychała do reżysera, co ostatecznie przerodziło się w obustronne uczucie. Para pobrała się w 2008 roku, a kilka miesięcy później urodziła się ich córka - Kalina.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło: Instagram @nataszaofficial, Jastrząb Post

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości