Kamil Stoch na wspólnym zdjęciu z żoną. Pochwalił się, jaki dostał prezent

Kamil Stoch
Kamil Stoch
Źródło: x-news
Kamil Stoch niezwykle rzadko dzieli się w sieci zdjęciami z żoną. Tym razem skoczek zrobił wyjątek i przy okazji zdradził, jaka niespodzianka spotkała go po tych świętach. Okazało się, że mógł spędzić więcej czas z najbliższymi. 

Kamil Stoch jest znanym polskim skoczkiem narciarskim. Jest czterokrotnym olimpijczykiem, a także trzykrotnym mistrzem olimpijskim. Od lat dostarcza wielu emocji kibicom przed telewizorami, jednak rzadko mówi o życiu prywatnym w mediach.

Kamil Stoch o świątecznej niespodziance

Tym razem zrobił wyjątek i powiedział, jaki prezent spotkał go w czasie świąt.

"Krótko o tym jak poczułem magię Świąt. Przez cały czas byłem przekonany, że do Oberstdorfu wyjeżdżamy w drugi dzień Świąt nad ranem, z powodu dodatkowych testów. Wieczorem w Boże Narodzenie odśnieżyłem podjazd, żeby kadrowy bus przedarł się do mnie przez zaspy, spakowałem się i zapytałem, o której rano panowie po mnie będą. I co? Dostałem najlepszy prezent i to od własnego rozumku" - zaczął.

Dalej opowiedział więcej o niespodziance.

"Okazało się, że wyjeżdżamy dobę później. Mogłem spędzić dodatkowy dzień w domu, świętować, powygłupiać się w śniegu, a nawet obejrzeć Kevina. Mam nadzieję, że Wam też udało się odpocząć, bo wkrótce trzeba zacząć trzymać kciuki. Pozdrawiam już z Obersdorfu" - zakończył.

Wiktoria Nowakowska z "Projekt Lady" o ojcu. "Powoli akceptuję, że nigdy nie będę go mieć"
Finalistka "Projekt Lady" chciałaby odzyskać kontakt ze swoim tatą? "Powoli akceptuję fakt, że tego ojca nigdy nie będę mieć".
Źródło: co za tydzień

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło: x-news

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości