Jennifer Aniston wybrała karierę zamiast dzieci? "Nie macie pojęcia, co dzieje się ze mną medycznie"

Jennifer Aniston
Jennifer Aniston
Źródło: x-news
Jennifer Aniston zgodziła się na szczery wywiad z dziennikarzami "The Hollywood Reporter". Poruszyła temat podwójnych standardów i wyjaśniła między słowami, dlaczego nie ma dzieci.

W ostatnich dwóch latach wiele spekulowało się na temat życia prywatnego Jennifer Aniston. Wszystko za sprawą namnażających się plotek, jakoby aktorka miała zejść się z Bradem Pittem. Nie dość, że stale musiała zaprzeczać tym doniesieniom, to mierzy się także z krytyką części fanów za to, że nie zdecydowała się na macierzyństwo.

Jennifer Aniston: "Nie macie pojęcia, co się ze mną dzieje medycznie"

Na łamach magazynu "The Hollywood Reporter" Jennifer Aniston postanowiła publicznie zareagować na uszczypliwe uwagi ws. nieposiadania potomstwa. Aktorka nie ukrywa, że kiedyś bardzo przejmowała się, gdy słyszała, że woli rozwijać karierę, zamiast zajmować się dziećmi.

"Kiedyś brałam to wszystko bardzo do siebie - plotki o ciąży i całe założenie: "Och, wybrała karierę, a nie dzieci". Nie macie pojęcia, dlaczego! Nie macie pojęcia, co się ze mną dzieje medycznie, dlaczego nie mogę. Nikt nawet nie wie, czy tak naprawdę mogę mieć dzieci. Te plotki są bolesne i paskudne" - tłumaczy.

Aktorka poruszyła również wątek nieudanych relacji z mężczyznami. Choć zdawała sobie sprawę, że ludzie będą interesować się jej życiem prywatnym, stwierdza, że facetom łatwiej wybacza się rozstania i rozwody.

"Mężczyźni mogą brać ślub tyle razy, ile chcą, mogą ożenić się z kobietą po dwudziestce, po trzydziestce. Kobietom się na to nie pozwala. (...) Albo się poddam i zamieszkam pod kołdrą, albo wyjdę, znajdę ujście dla mojej kreatywności i będę odnosić sukcesy" - dodaje.

Małgorzata Ostrowska przyznała, że doświadczyła ageizmu
Małgorzata Ostrowska opowiedziała o dyskryminacji w zawodzie.
Źródło: serwis: Co za Tydzień

Jennifer Aniston - życie prywatne

Przypomnijmy, Jennifer Aniston ma na koncie dwa nieudane małżeństwa - z Bradem Pittem, który po czterech latach zostawił aktorkę dla Angeliny Jolie oraz z Justinem Therouxem, z którym rozwiodła się po niespełna trzech latach. Hollywoodzka gwiazda spotykała się ponadto z Adamem Duritzem, Tatem Donovanem oraz Johnem Meyerem.

Autor: Cezary Wiśniewski

Źródło: "The Hollywood Reporter"

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości