Kamila Kamińska pojechała do szpitala. "W życiu nie ma nic pewnego"

Kamila Kamińska pokazała zdjęcie ze szpitala
Kamila Kamińska pokazała zdjęcie ze szpitala
Źródło: MWMEDIA
Kamila Kamińska pokazała niepokojące zdjęcie ze szpitala. Aktorka w długim wpisie na Instagramie wyjaśniła, co jej dolega i opisała swoje emocje. "Oddychaj w miejsce bólu. Zorganizuj logistykę rodzinną. Opieka potrzebna dziecku, ale przecież i tobie. Przyjmij pomoc" - czytamy w jej wpisie.

Kamila Kamińska to gwiazda m.in. serialu TVN7 "Zakochani po uszy". Pojawiła się też w "Papierach na szczęście". Uznanie przyniosła jej rola w filmie "Najlepszy" u boku Jakuba Gierszała. Prywatnie jest narzeczoną aktora Michała Meyera, z którym ma córkę Jaśminę, urodzoną 17 maja 2021.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Michał Meyer o 11-miesięcznej córce. "Potrafi uruchomić telefon bez problemu"
Michał Meyer niedawno po raz pierwszy został ojcem. Jego narzeczona, która również jest aktorką, wydała na świat córkę, która z miejsca stała się oczkiem w głowie sławnych rodziców. W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą prowadzący "Mask Singer" opowiedział o dziewczynce i przyznał, że miałby lekkie obawy, gdyby w przyszłości chciała dołączyć do świata show-biznesu. - Nie chciałbym, żeby się nie przejmowała tym, co jakiś anonimowy świat o niej myśli, nie znając jej - powiedział.

Kamila Kamińska pokazała zdjęcie ze szpitala

Aktorka złamała stopę. Pokazała zdjęcie ze szpitalnego korytarza, na którym widzimy fragment kończyny i kule ortopedyczne. Gwiazda "Zakochanych po uszy" dość metaforycznie przedstawiła swoją sytuację.

"Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość. (W. Allen)… W życiu nie ma nic pewnego. Wszystko jest po coś. Zaakceptuj sytuację. Z pokorą. Zaakceptuj emocje. Oddychaj w miejsce bólu. Zorganizuj logistykę rodzinną. Opieka potrzebna dziecku, ale przecież i tobie. Przyjmij pomoc. Poproś o pomoc. Tak ma być. To na pewno informacja o twojej kondycji. Nauka pokory. Potrzebujesz zadbać o siebie. Odpocząć. To jest potrzebne. To znak. Błąkała bla bla bla" - rozpoczęła wpis na Instagramie.

Kamila Kamińska próbowała siebie uspokoić, ale w dalszej części wpisu mówi o tym, że to wszystko tylko słowa, bo swoje musi przecierpieć. Jednak artystka pomyślała też o innych, którzy doświadczają takiego bólu cały czas.

Te wszystkie słowa wydają się miałkie w obliczu bólu. Refleksja przychodzi po czasie, sprawdzając słowa, być może mądre, w działaniu. Chwała akcjom. Ludziom dobrego serca. Ból jest wart uwagi. Nieprzyjemny, ale jaki wart. Niedługi, ale znaczący. Jak sobie wyobrażam, że ktoś cierpi permanentnie, to mnie ogarnia ogromne współczucie
- czytamy na profilu gwiazdy.

"I co tu robić. Kolorki przynajmniej ładne i harmonijne. Taki ładny szpital. I podłoga. I taka stopa piękna" - napisała Kamila Kamińska na pocieszenie.

Kamila Kamińska złamała stopę

Kamila Kamińska dodatkowo opublikowała InstaStories, w którym pokazała swoją stopę i zamieściła ogłoszenie. Można do niej napisać, by zapoznać się ze szczegółami oferty wyjazdu na narty do Austrii. Aktorka niestety nie będzie mogła z tego skorzystać.

"Niech się goi szybko!" - życzy jej aktor Marek Kaliszuk.

"Zdrowia" - dodała Anna Dereszowska.

Kamila Kamińska złamała stopę
Kamila Kamińska złamała stopę
Źródło: Instagram @kamkaminska_official
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości