Kamila Kamińska pojechała do szpitala. "W życiu nie ma nic pewnego"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Kamila Kamińska pokazała zdjęcie ze szpitala

Kamila Kamińska pokazała niepokojące zdjęcie ze szpitala. Aktorka w długim wpisie na Instagramie wyjaśniła, co jej dolega i opisała swoje emocje. "Oddychaj w miejsce bólu. Zorganizuj logistykę rodzinną. Opieka potrzebna dziecku, ale przecież i tobie. Przyjmij pomoc" - czytamy w jej wpisie.

Kamila Kamińska to gwiazda m.in. serialu TVN7 "Zakochani po uszy". Pojawiła się też w "Papierach na szczęście". Uznanie przyniosła jej rola w filmie "Najlepszy" u boku Jakuba Gierszała. Prywatnie jest narzeczoną aktora Michała Meyera, z którym ma córkę Jaśminę, urodzoną 17 maja 2021.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Michał Meyer o 11-miesięcznej córce. "Potrafi uruchomić telefon bez problemu"
Michał Meyer o 11-miesięcznej córce. "Potrafi uruchomić telefon bez problemu" Michał Meyer niedawno po raz pierwszy został ojcem. Jego narzeczona, która również jest aktorką, wydała na świat córkę, która z miejsca stała się oczkiem w głowie sławnych rodziców. W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą prowadzący "Mask Singer" opowiedział o dziewczynce i przyznał, że miałby lekkie obawy, gdyby w przyszłości chciała dołączyć do świata show-biznesu. - Nie chciałbym, żeby się nie przejmowała tym, co jakiś anonimowy świat o niej myśli, nie znając jej - powiedział.

Kamila Kamińska pokazała zdjęcie ze szpitala

Aktorka złamała stopę. Pokazała zdjęcie ze szpitalnego korytarza, na którym widzimy fragment kończyny i kule ortopedyczne. Gwiazda "Zakochanych po uszy" dość metaforycznie przedstawiła swoją sytuację.

"Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość. (W. Allen)… W życiu nie ma nic pewnego. Wszystko jest po coś. Zaakceptuj sytuację. Z pokorą. Zaakceptuj emocje. Oddychaj w miejsce bólu. Zorganizuj logistykę rodzinną. Opieka potrzebna dziecku, ale przecież i tobie. Przyjmij pomoc. Poproś o pomoc. Tak ma być. To na pewno informacja o twojej kondycji. Nauka pokory. Potrzebujesz zadbać o siebie. Odpocząć. To jest potrzebne. To znak. Błąkała bla bla bla" - rozpoczęła wpis na Instagramie.

Kamila Kamińska próbowała siebie uspokoić, ale w dalszej części wpisu mówi o tym, że to wszystko tylko słowa, bo swoje musi przecierpieć. Jednak artystka pomyślała też o innych, którzy doświadczają takiego bólu cały czas.

Te wszystkie słowa wydają się miałkie w obliczu bólu. Refleksja przychodzi po czasie, sprawdzając słowa, być może mądre, w działaniu. Chwała akcjom. Ludziom dobrego serca. Ból jest wart uwagi. Nieprzyjemny, ale jaki wart. Niedługi, ale znaczący. Jak sobie wyobrażam, że ktoś cierpi permanentnie, to mnie ogarnia ogromne współczucie

"I co tu robić. Kolorki przynajmniej ładne i harmonijne. Taki ładny szpital. I podłoga. I taka stopa piękna" - napisała Kamila Kamińska na pocieszenie.

Kamila Kamińska złamała stopę

Kamila Kamińska dodatkowo opublikowała InstaStories, w którym pokazała swoją stopę i zamieściła ogłoszenie. Można do niej napisać, by zapoznać się ze szczegółami oferty wyjazdu na narty do Austrii. Aktorka niestety nie będzie mogła z tego skorzystać.

"Niech się goi szybko!" - życzy jej aktor Marek Kaliszuk.

"Zdrowia" - dodała Anna Dereszowska.

Kamila Kamińska złamała stopę Źródło: Instagram @kamkaminska_official

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości