Karol Strasburger o 3-letniej córce. Wyjaśnił, dlaczego nie pokazuje jej wizerunku

Karol Strasburger o swojej 3-letniej córeczce. Przejawia już talent sportowy
Karol Strasburger o swojej 3-letniej córeczce. Przejawia już talent sportowy
Źródło: MWMEDIA
Karol Strasburger został ojcem w dojrzałym wieku. Oczkiem w głowie jest jego córka Laura, która ma dziś trzy latka. Prezenter telewizyjny opowiedział o jej dorastaniu. Okazało się, że dziecko Karola Strasburgera przejawia już sportowy talent i potrafi pouczać ojca, jak ma grać w tenisa. Aktor nie pokazuje twarzy dziewczynki. Przemawia za tym kilka istotnych argumentów.

Fani Karola Strasburgera zastanawiają się, ile aktor ma dzieci. Gwiazdor ma za sobą trzy śluby. Z obecną żoną Małgorzatą doczekał się córki Laury, ale z dwoma poprzednimi ukochanymi nie miał dzieci. Karol Strasburger po raz pierwszy ożenił się z aktorką Barbarą Burską. Ich związek zakończył się rozwodem. W 1981 poślubił Irenę Morcińczyk — niestety ich miłość przerwała śmierć kobiety w 2013 roku.

Karol Strasburger o córce Laurze. Czy odziedziczyła po nim miłość do tenisa?

Wiek Karola Strasburgera budził spore kontrowersje. Najpierw za sprawą tego, że związał się z o 37 lat młodszą kobietą, a później, że po raz pierwszy został ojcem w wieku 72 lat. Jednak aktor i jego żona nie przejmują się opinią obcych ludzi. W wywiadach podkreślali, że dziecko pojawiło się w odpowiednim momencie ich życia.

Okazało się, że córka Karola Strasburgera podziela zamiłowanie swojego taty do gry w tenisa. Nawet potrafi zareagować na to, w jaki sposób jej tata uprawia ten sport i dać mu kilka cennych uwag.

"Córka garnie się do gry. Każe mi ze sobą grać balonem, bo piłka jest jeszcze dla niej za ciężka. I muszę powiedzieć ku mojemu zdziwieniu, że bardzo prawidłowo się ustawia. Jak ja nie ugnę nóg i stoję do zabawy na prostych nogach, to Laurka zwraca mi uwagę, żebym je ugiął. Myślę, że jak dorośnie, będzie grała w tenisa" - powiedział aktor w rozmowie z "Faktem".

Aktor powiedział, że razem z żoną poświęcają dziecku tyle czasu, ile mogą. Starają się zapewnić jej beztroskie dzieciństwo. Od czasu do czasu mała Laura towarzyszy rodzicom w pracy.

"Poświęcamy z żoną dziecku czas i życie [...] Staramy się nie wciągać jej w sprawy zawodowe, żeby nie przeszkadzała, ale jak czasem się to zdarza i Laura jest na nagraniach, to zagląda, robi sobie zdjęcia, chodzi po studiu i obserwuje, co tam się dzieje" - dodał w wywiadzie.

Michał Meyer o 11-miesięcznej córce. "Potrafi uruchomić telefon bez problemu"
Michał Meyer niedawno po raz pierwszy został ojcem. Jego narzeczona, która również jest aktorką, wydała na świat córkę, która z miejsca stała się oczkiem w głowie sławnych rodziców. W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą prowadzący "Mask Singer" opowiedział o dziewczynce i przyznał, że miałby lekkie obawy, gdyby w przyszłości chciała dołączyć do świata show-biznesu. - Nie chciałbym, żeby się nie przejmowała tym, co jakiś anonimowy świat o niej myśli, nie znając jej - powiedział.

Dlaczego Karol Strasburger nie pokazuje twarzy córki?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Karol Strasburger nie pokazuje w mediach społecznościowych twarzy dziecka. Razem z żoną konsekwentnie chronią prywatność córki. Aktor ma kilka powodów ku temu, aby postępować w ten sposób.

"Dzieckiem chwalić się – przynajmniej do jakiegoś okresu, dopóki dziecko czegoś nie osiągnie, nie należy. To jest nasza wspólna myśl. Sam fakt, że jest naszą radością, ale nie radością publiczną. I pokazywanie dziecka bez jego woli i wiedzy, chwalenie się, że wygląda tak i tak, komuś się wydaje, że wygląda pięknie, a inni patrzą z politowaniem i zastanawiają się, co w tym takiego ładnego. Wydaje mi się, że to jest właściwie. To nie jest moja wielka sprawa, że mam ładne dziecko i to mi coś dodaje. Dodaje mi sam fakt, że je mam. A chwalenie się i pokazywanie, jakie jest piękne i pięknie ubrane, to jest nasza osobista sprawa, dlatego nie chcemy się tym chwalić. Zostawiamy to innym" - powiedział w 2020 roku w rozmowie z Jastrząb Post.

Rodzice Laury zdają sobie sprawę również z tego, że są osobami publicznie znanymi i już przez to ich dziecko jest narażone na różne opinie, w tym bezlitosny hejt lub inne zagrożenia, wynikające z udostępniania jego wizerunku w sieci.

"My to mamy dla siebie, mamy swoją radość i ci, którzy są z nami, widzą nasze dziecko. Ale to jest dla nas i naszych znajomych. Nie dla ludzi, którzy są ludźmi tzw. opinii publicznej. Ludzi, którzy będą dokładać swoje hejty, chamstwo. Ludzie są w tej chwili pozbawieni jakichkolwiek zasad i gadają, co chcą, nie zastanawiają się nad tym, że mogą komuś sprawić przykrość, więc nie dajemy takiej szansy i możliwości. A poza tym mamy takie czasy, że pokazywanie dziecka wiąże się z różnymi dziwnymi rzeczami. Widzimy, ile mamy popaprańców psychicznych z różnymi odchyleniami, którzy porywają dzieci do jakichś celów erotycznych, seksualnych. To się w głowie nie mieści. Dziecko jest własnością rodziców, tajemnicą i osobistą sprawą" - dodał w tym samym wywiadzie.

Karol Strasburger i jego żona Małgorzata Weremczuk
Karol Strasburger i jego żona Małgorzata Weremczuk
Źródło: MWMEDIA

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło: fakt.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości