Ewa Minge pochwaliła się synowymi. Jak wyglądają partnerki Oskara i Gaspara Minge?

Ewa Minge pochwaliła się synowymi
Ewa Minge pochwaliła się synowymi
Źródło: MWMEDIA
Ewa Minge uczciła Dzień Dziecka. Projektantka opublikowała zdjęcia swoich najbliższych. Za pośrednictwem mediów społecznościowych zdradziła, jak wyglądają partnerki jej dwóch synów — Oskara i Gaspara Minge.

Ewa Minge jest jedną z najpopularniejszych projektantek mody w Polsce. Modą zajmuje się od 1994 roku, choć z wykształcenia jest kulturoznawczynią i historyczką sztuki. Projektuje pod szyldem własnej marki "Ewa Minge". Ewa Minge była dwukrotnie zamężna. Ma dwóch synów z pierwszego małżeństwa — Oskara i Gaspara. W 2017 roku wyszła za mąż po raz drugi. O tym, jak ważna jest dla niej rodzina, projektantka opowiedziała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Ewa Minge pokazała synowe

Z okazji Dnia Dziecka Ewa Minge postanowiła pochwalić się swoimi najbliższymi. Udostępniła zdjęcia synów i ich partnerek. Projektantka w kilku słowach opowiedziała o macierzyństwie. Ewa Minge nie owija w bawełnę i nie słodzi — bycie rodzicem wcale nie jest takie proste i lukrowane.

"Bywa różnie, ta matka, która wiecznie rozpływa się w zachwytach nad swoimi dziećmi, jest nieszczera. Dają nam w kość, miewamy impuls morderczy, nie ogarniamy tematu i bez względu ile mają lat, nie śpimy przez nich po nocach. Wpierw, bo ich pielucha mokra a później, bo my mokrzy ze strachu o ich życie" - napisała.

Celebrytka zdradziła, że rola matki wiąże się dla niej z ogromną odpowiedzialnością, która nie mija nawet wtedy, kiedy dzieci stają się dorosłe.

"Skaczą na główkę, mówią 'jestem dorosły...', po czym lądują połamani pod naszymi skrzydłami. Wiadomo, matka przytuli, zrozumie błędy i pożałuje. Mądra matka każe wyciągnąć wnioski i dopilnuje, aby... skoczył jeszcze raz, tylko już przygotowany, mądrzejszy o ból i straty. Dzieci, dopust i dar Boży, łzy bólu i szczęścia" -

Ostatecznie trudy wychowania mogą zostać wynagrodzone. Ewa Minge dodaje, że dzięki synom zyskała dwie córki. Projektantka czuje się niczym król Artur.

"Na końcu jak dasz radę wychować te swoje własne, poplątane geny, masz fajnych przyjaciół. Jak się uda, wprowadzą ci do rodziny kolejne dzieci i sprytnie, bez wysiłku, bez wychowywania, masz raptem spore stado! I tak w moim stadzie dwie piękne i mądre białogłowy oraz dwóch rycerzy okrągłego stołu, a kim ja jestem? Oczywiście, że królem Arturem. I jak bardzo bym się nie ukrywała przed tym własnym życiowym, wyborem, dopadną mnie, o każdej porze dnia i nocy.... '...maaamooo...'" - stwierdziła Ewa Minge.

Ewa Minge dzieci. Kim są Oskar i Gaspar Minge?

Projektantka ma dwóch synów - 31-letniego Oskara i 28-letniego Gaspara. Starszy syn poszedł w ślady mamy. Więcej o Oskarze przeczytacie poniżej:

Kim jest syn Evy Minge?
Kim jest syn Ewy Minge? Znane nazwisko nie ułatwiło mu życia. "Wiele razy mu dało w kość"
Projektantka Ewa Minge skończyła niedawno 55 lat. Gwiazda jest dumną mamą dwóch synów - Oskara Minge oraz Gaspara Minge. Kim jest starszy syn Ewy Minge? Czy sławne nazwisko ułatwiło mu karierę?

Młodszy brat Gaspar Minge jest psychologiem. Niedawno projektantka poinformowała o zaręczynach syna.

"Mój młodszy syn dzisiaj się zaręczył. Nie przez przypadek, bo to początek jego nowej drogi zawodowej i ładu, jaki nastał w jego życiu. Z Kasią są już jak dobre, stare małżeństwo, więc teoretycznie to formalność, ale... jak ważna dla kobiety" - pisała wówczas na swoim koncie na Facebooku.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło: Instagram @eva_minge

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości