Karolina Bielawska przekazała sporą kwotę na rzecz Ukrainy. Ile udało się zebrać?

Karolina Bielawska przekazała pieniądze na rzecz Ukrainy
Karolina Bielawska przekazała pieniądze na rzecz Ukrainy
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Karolina Bielawska, która została Miss World 2021, w ostatnim poście na Instagramie napisała, że razem z organizacją przeznaczyła 20 tys. dol na wsparcie Ukraińców walczących z Rosjanami. Modelka dodała, że zamierza jeszcze włączyć się w pomoc na Wschodzie.

Karolina Bielawska kilka dni temu została okrzyknięta najpiękniejszą kobietą świata 2021. Jej sukces odbił się szerokim echem w mediach na całym świecie, a modelka zyskała na Instagramie nowe grono fanów. 22-latka pochwaliła się ostatnio w mediach społecznościowych, że wzięła udział w imprezie, na której zebrano pieniądze na rzecz sytuacji w Ukrainie.

Karolina Bielawska wsparła Ukrainę

Modelka na Instagramie napisała, że jest bardzo podekscytowana tym, co wydarzyło się w jej życiu w ostatnich dniach i wyraziła nadzieję, że osoby, które niedawno dołączyły do jej mediów społecznościowych, zostaną z nią na dłużej.

Dalej Karolina Bielawska dodała, że wzięła udział w imprezie charytatywnej, zorganizowanej w polskim klubie "Ognisko" w South Kensington w Anglii, na której uzbierano 20 tys. dol i przekazano je na pomoc Ukrainie.

"Jestem wdzięczna, że razem z organizacją Miss World mogliśmy pomóc w aukcji charytatywnej i przekazać 20 tys. dol. na wsparcie tej ważnej sprawy. Wierzę, że w najbliższej przyszłości możemy zrobić jeszcze więcej i już nie mogę się doczekać, aby to osiągnąć!" - czytamy.

Zobacz wideo:

Olga Buława o samopoczuciu w ciąży
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Karolina Bielawska - kariera

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy internautów, którzy wyrazili swoje poparcie na Instagramie.

"Nasza piękność", "Tak dalej kochana", "Bardzo dobrze", "Piękny gest", "Super, że chcesz działać dalej" - pisali.

Karolina Bielawska pochodzi z Łodzi. Modelka pojechała na wybory Miss World po tym, jak zdobyła tytuł Miss Polonia 2019. Najpiękniejsza kobieta na świecie jest drugą Polką w historii międzynarodowego konkursu, która zdobyła koronę. Wcześniej tym sukcesem mogła poszczycić się jedynie Aneta Kręglicka, która zdobyła tytuł Miss World w 1989 roku. 

Karolina Bielawska urodziła się w 1999 roku. Miss World 2021 kocha podróże i chętnie dzieli się nimi na swoim Instagramie. Dba też o swoją edukację, studiując na Politechnice Łódzkiej na kierunku management.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości