Gwiazdy

Karolina Bielawska została Miss World. Jak zareagowała Aneta Kręglicka?

Gwiazdy

Aneta Kręglicka

Polka wygrała konkurs Miss World. Ta radosna wiadomość obiegła już cały kraj. Podczas gdy media opisują wielki sukces Karoliny Bielawskiej, głos w sprawie postanowiła zabrać Aneta Kręglicka. Co sądzi o swojej następczyni?

Po 33 latach tytuł najpiękniejszej kobiety świata ponownie trafił w ręce Polki. Aneta Kręglicka jako pierwsza w historii naszego kraju zdobyła tytuł Miss World. W jednym z wywiadów skomentowała wybór komisji w Portoryko i przekazała Karolinie Bielawskiej wskazówki dotyczące korzystania z tytułu. 

Miss World - Polka została najpiękniejszą kobietą świata

Karolina Bielawska została wybrana na najpiękniejszą kobietę świata. W prestiżowym konkursie pokonała 39 reprezentantek innych krajów. O zwyciężczyni nie wiemy jeszcze zbyt wiele. 22-latka pochodzi z Łodzi i w 2019 roku została laureatką konkursu Miss Polonia. Internauci szybko zauważyli także fizyczne podobieństwo do hollywoodzkiej Aktorki - Margot Robbie. W mediach społecznościowych pojawiły się także porównania do pierwszej Miss World pochodzącej z Polski - Anety Kręglickiej. 

"Życzę, żeby traktowała tę przygodę, jako dobre doświadczenie. Przy tej okazji poznawała siebie i swoje możliwości. Ale miała dystans do zamieszania, które teraz wywołała. I niech pozostanie wierna sobie" - powiedziała w wywiadzie dla portalu Plotek.pl Aneta Kręglicka. 

Cezary Pazura wyznał, że kolega zabrał mu rolę w "Tajemnicy Zawodowej"
Cezary Pazura wyznał, że kolega zabrał mu rolę w "Tajemnicy Zawodowej" Cezary Pazura opowiedział o swoich początkach z serialem "Tajemnica Zawodowa". Wyznał, że jest zafascynowany fabułą

Aneta Kręglicka komentuje wygraną Polki w Miss World 2021

Aneta Kręglicka jest utożsamiana z polskim kanonem piękna, mimo iż od jej wygranej w plebiscycie minęło już ponad 30 lat. Nic więc dziwnego, że internauci próbują znaleźć wspólny mianownik w wyglądzie obu pochodzących z Polski laureatek konkursu. 

"Szczerze bardzo się cieszę. To wspaniałe! Mam nadzieję, że dla Karoliny to będzie piękna przygoda życia. Niech się tym cieszy! Gratulacje!" - powiedziała Aneta Kręglicka, komentując wygraną rodaczki.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości