Karolina Pisarek myśli o powiększeniu rodziny? Nie są zgodni z mężem w tej kwestii

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Karolina Pisarek o powiększeniu rodziny

Karolina Pisarek w ubiegłym roku wyszła za mąż za młodego przedsiębiorcę Rogera Sallę. Modelka w wywiadach nie kryje, że jest bardzo szczęśliwa u boku ukochanego. Teraz w najnowszym wywiadzie wyznała, czy myśli nad powiększeniem rodziny.

Karolina Pisarek dała się poznać widzom w 5. z edycji programu "Top Model", w którym doszła do finału. Ostatecznie zajęła drugie miejsce, przegrywając z Radkiem Pestką. Brak wygranej jednak nie był dla niej przeszkodą w osiąganiu sukcesów w świecie modelingu.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Joanna Krupa chciałaby mieć drugie dziecko?
Joanna Krupa chciałaby mieć drugie dziecko? Joanna Krupa chciałaby mieć drugie dziecko?

Karolina Pisarek o związku z Rogerem Sallą

Karolina Pisarek była bardzo aktywna w mediach społecznościowych, jednak rewelacje z życia prywatnego trzymała dla siebie. Przez jakiś czas spotykała się z kucharzem Damianem Kordasem i brazylijskim modelem Danielem Matsunagą, jednak te związki modelki zakończyły się.

Dopiero kilka lat później modelka spotkała prawdziwą miłość. Karolina Pisarek poznała Rogera Sallę w klubie sportowym, w którym modelka trenowała boks.

"Na trzecich zajęciach pojawił się Roger Salla, który przyszedł specjalnie na mój trening, bo dowiedział się od swojego przyjaciela, mojego trenera, że ja tam uczę się boksować. Byłam w stroju sportowym, nieumalowana, z włosami związanymi w koczek. Mówił potem, że najbardziej go urzekła moja naturalność, bo poznał mnie taką, jaka jestem na co dzień, a nie na czerwonym dywanie, z profesjonalnym makijażem i w superkreacji. Byłam taką dziewczyną z sąsiedztwa" - mówiła modelka w rozmowie z "Vivą!".

Karolina Pisarek chciałaby powiększyć rodzinę?

W 2021 r. zaręczyła się z przedsiębiorcą Rogerem Sallą, a w 2022 r. pobrali się. Zakochani przeprowadzili się do dużego domu, co relacjonowali w mediach społecznościowych i od tego czasu układają sobie życie.

Ostatnio Karolina Pisarek w rozmowie z Plejadą powiedziała, czy chciałaby już mieć dzieci. Modelka zaznaczyła, że obecnie jest bardzo szczęśliwa.

"Do szczęścia nie brakuje mi niczego, bo mam wszystko. Niektórych to będzie kuło w oczy, ale taka jest prawda. Jestem najszczęśliwszą żoną na świecie. Małżeństwo zmieniło to, że po prostu czujemy się bardzo swobodnie w swoim towarzystwie. Jest naprawdę super" - powiedziała modelka.

Karolina Pisarek jak na razie nie myśli o dzieciach, wolałaby się skupić na pracy, jednak jej wybranek ma nieco inne zdanie w tym temacie.

"Jeszcze nie planujemy dziecka. Roger już mi mówi co nieco, natomiast ja chcę się jeszcze skupić na pracy" - dodała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości