Karolina Pisarek sięgnęła po pomoc specjalisty. "Dziwnie jest mi się odnaleźć w tej codzienności"

Autor:
Dominika
Kowalewska
Źródło:
Plejada

Karolina Pisarek ma za sobą wymagający rok. Jak się okazuje, duży wysiłek pozostawił po sobie ślady. W najnowszym wywiadzie gwiazda przyznała, że w pewnym momencie zorientowała się, że potrzebuje pomocy. Udała się na psychoterapię.

Karolina Pisarek jest modelką, której wrota do wielkiej kariery otworzył udział w "Top Model". W 5. edycji show zajęła drugie miejsce, będąc jedyną kobietą w finale. Od tamtej pory Karolina Pisarek związała swoją ścieżkę zawodową z szeroko pojętą modą. Modelka jest również influencerką, która aktywnie działa w mediach społecznościowych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Dorota Gardias wydaje pierwszą piosenkę. "Nabrałam odwagi"
Dorota Gardias wydaje pierwszą piosenkę. "Nabrałam odwagi" Dorota Gardias w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o swoich muzycznych marzeniach.

Karolina Pisarek o psychoterapii

To był intensywny rok dla Karoliny Pisarek. W maju stanęła na ślubnym kobiercu, a jej wybrankiem został poznany na siłowni Roger Salla. Huczna uroczystość skupiła uwagę mediów nie tylko ze względu na sam wyjątkowy dzień, ale również z powodu cyklu, który zrealizowano w ramach programu "Dzień Dobry TVN". Ekipa telewizyjna towarzyszyła modelce w przygotowaniach do ceremonii. Ponadto Karolina Pisarek ma za sobą występy w popularnych programach rozrywkowych. W trakcie jednego z nich jej stan zdrowia nagle się pogorszył i kobieta musiała zostać hospitalizowana.

Napięty grafik nie pozwolił Karolinie Pisarek na odpoczynek. Gwiazda w rozmowie z Agnieszką Kaczorowską, która na jeden dzień została dziennikarką serwisu Plejada, przyznała, że musiała sięgnąć po pomoc specjalisty. Zdała sobie sprawę z tego w momencie, w którym po zrealizowaniu licznych projektów, miała więcej czasu wolnego.

"Dziwnie jest mi się odnaleźć w tej codzienności, kiedy nie ma wyzwań i zadań do zrobienia w telewizji" - przyznała.

"Z tego względu, że nie potrafię odpoczywać, poszłam na psychoterapię, żeby się nauczyć radzić sobie ze stresem, z presją związaną z tym, jak na co dzień odpoczywać" - dodała.

Karolina Pisarek przyznała, że widzi, że w Polsce ludzie wciąż boją się i stronią od pomocy psychoterapeuty.

"Ludzie wstydzą się mówić o psychoterapii, o tym, że potrzebują albo muszą na nią iść. Nawet wzbraniają się przed sobą, żeby iść do psychoterapeuty" - powiedziała.

Karolina Pisarek zmagała się z bólami głowy

Pod koniec sierpnia media obiegła informacja o kiepskim stanie zdrowia Karoliny Pisarek. Modelka skarżyła się na silne bóle głowy, które uniemożliwiały jej normalne funkcjonowanie. Gwiazda pojechała do szpitala i poddała się badaniom. Głos w sprawie zabrała wówczas menedżerka Karoliny Pisarek.

"Karolina jest w szpitalu. Pojawiło się podejrzenie guza, jesteśmy wszyscy w szoku i czekamy na dalsze badania. Przez ostatnie 5 dni nasilał się ból głowy, była na bardzo silnych lekach przeciwbólowych, takich, które może przepisać tylko lekarz, i nie pomagało. Czekamy na dalsze wyniki badań. Bardzo się martwimy" - powiedziała Małgorzata Leitner.

Jakiś czas później Karolina Pisarek w rozmowie z serwisem Pudelek przyznała, że po wprowadzeniu leczenia, stan jej zdrowia uległ poprawie.

"Jest już o wiele lepiej, od niedzieli jest mała poprawa, zdiagnozowali, co zdiagnozowali. Wiem już, w którym kierunku się leczyć. Jestem wdzięczna, że dzięki hormonom i środkom farmakologicznym można się lepiej poczuć" - powiedziała wówczas.

Więcej o Karolinie Pisarek i jej walce o zdrowie przeczytacie na cozatydzien.tvn.pl.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło: Plejada

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości