Izabela Janachowska komentuje wpadkę Karoliny Pisarek. Nie wycięła błędu w autoryzacji?

Autor:
Dagmara
Olszewska
Karolina Pisarek, Izabela Janachowska

Karolina Pisarek gościła niedawno w programie Izabeli Janachowskiej. Tancerka rozmawiała z modelką i jej mężem na temat przygotowań do ślubu i przebiegu ceremonii. Podczas wywiadu świeżo upieczona żona powołała się na cytat z twórczości Juliana Tuwima, który okazał się… wypowiedzią Paulo Coelho.

Izabela Janachowska po publikacji odcinka z Karoliną Pisarek i Rogerem Sallą odniosła się do błędu popełnionego przez modelkę. Przyznała, że dała jej możliwość zautoryzowania swoich słów, więc nie poczuwa się do odpowiedzialności za tę pomyłkę. 

Projekt Plaża Dziwnów. Karolina Pisarek-Salla o popularności stand up paddle boarding
Projekt Plaża Dziwnów. Karolina Pisarek-Salla o popularności stand up paddle boarding Źródło: "Co za Tydzień"

Karolina Pisarek pomyliła autorów. Modelka pomyliła się w programie Izabeli Janachowskiej 

Ślub Karoliny Pisarek i Rogera Salli to jedno z najgłośniejszych medialnych wydarzeń ostatnich miesięcy. Para relacjonowała przygotowania do ceremonii w telewizji i dzieliła się swoją codziennością za pośrednictwem Instagrama. Niedawno małżonkowie spotkali się z Izabelą Janachowską, by ponownie oddać się wspomnieniom tego wyjątkowego dnia. W wywiadzie poruszyli temat afery kopertowej, plotek i domysłów, oraz tabu - pieniędzy. Karolina Pisarek, odnosząc się do materialnych kwestii, postanowiła podzielić się z widzami cytatem, który według niej idealnie pasował do sytuacji. 

"Jest generalnie tak, że jeżeli się nie powodzi, to ludzie się zbierają i pomagają, ale, jak napisał Julian Tuwim, przyjaciela nie poznaje się w biedzie, ale po tym, jak znosi twój sukces" - powiedziała modelka. 

Niestety cytat, którym posłużyła się Karolina Pisarek, nie został wypowiedziany przez Juliana Tuwima. Była to parafraza znanych słów Paulo Coelho. 

"Prawdziwi przyjaciele to ci, którzy są przy tobie, gdy dobrze ci się wiedzie. Dopingują cię, cieszą się z twoich zwycięstw. Fałszywi przyjaciele to ci, którzy pojawiają się tylko w trudnych chwilach, ze smutną miną, niby solidarni, podczas gdy tak naprawdę twoje cierpienie jest pociechą w ich nędznym życiu". 

Izabela Janachowska komentuje wpadkę Karoliny Pisarek 

Po wypowiedzi Karoliny Pisarek w mediach zawrzało. Internauci w kilka chwil po publikacji jej wypowiedzi w programie Izabeli Janachowskiej zaczęli komentować pomyłkę. Serwis pomponik.pl skontaktował się z tancerką, by zapytać, dlaczego odcinek z błędem został wyemitowany. Prowadząca zapewniła, że Karolina Pisarek otrzymała możliwość autoryzacji materiału i skorzystała z niej, wycinając kilka innych fragmentów rozmowy. 

"Daję możliwość autoryzacji, bo zapraszając do formatu "Śluby gwiazd", zależy mi na dobrej atmosferze, otwartości ze strony moich gości, przyjemnej rozmowie. Mam takie poczucie, że oni i tak zdradzają mi bardzo dużo prywatnych sytuacji, historii. Jeśli czują, że w czymkolwiek poszli o krok za daleko, albo powiedzieli o czymś, czego nie chcieliby w emisji, to ja nie mam z tym absolutnie żadnego problemu" - powiedziała.

Chcesz przeczytać więcej na temat Karoliny Pisarek? Sprawdź www.cozatydzien.tvn.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości