Karolina Pisarek wspomina wypadek. Wyleciała przez szybę. "Miałam odciętego palca"

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Karolina Pisarek opowiedziała o wypadku

Karolina Pisarek obecnie przebywa na zdjęciach do zagranicznej kampanii reklamowej i z tej okazji spotkała się ze starymi znajomymi. Modelka wróciła pamięcią do momentu, gdy pracowała w Tokio i uległa "tragicznemu wypadkowi". Pokazała bliznę, którą wciąż ma na swoim ciele.

Wiele osób myśli, że modelki mają w życiu łatwo: są piękne, bogate i mają pracę marzeń, jednak jest też druga strona medalu. Modelki bowiem podczas sesji zdjęciowych często muszą przełamywać swoje słabości i strach, wykonując najbardziej skomplikowane polecenia, co można zauważyć między innymi przy okazji oglądania programu "Top Model". Jednak i z pozoru zwykłe i łatwe zlecenia mogą czasami być fatalne w skutkach. O jednym z takich momentów w swojej karierze opowiedziała właśnie Karolina Pisarek.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Sandra Kubicka radzi młodym modelkom. "Skończcie najpierw szkołę"
Sandra Kubicka radzi młodym modelkom. "Skończcie najpierw szkołę" Sandra Kubicka w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o ciemnych stronach modelingu oraz o tym, jak na przestrzeni lat zmieniła się branża. Przy okazji gwiazda zwróciła się do młodych dziewczyn, które marzą o zrobieniu kariery na wybiegu.

Karolina Pisarek powiedziała o tragicznym wypadku. Pokazała ranę

Karolina Pisarek przez ostatnie miesiące przygotowywała się do nowej kampanii reklamowej, w której bierze właśnie udział. Modelka pilnowała solidnie diety i nie omijała żadnego treningu, by być w jak najlepszej formie. W końcu pochwaliła się fanom, że leci na sesje do Rzymu.

Gwiazda od kilku dni jest już na miejscu i przy okazji relacjonuje spotkania ze znajomymi, którzy podobnie jak ona działają w branży mody. Z niektórymi z nich Karolina Pisarek nie widziała się przez długi czas i postanowiła opowiedzieć o tym fanom. Szczególnie że z jednym z jej kolegów wiążę się historia, która może mrozić krew w żyłach.

Karolina Pisarek lata temu pracowała przy kampaniach w Tokio. Podczas jednej z nich uległa wypadkowi, w wyniku którego miała odciętego palca. Na szczęście chirurgom udało się go przyszyć do dłoni modelki, jednak gwiazda do dziś ma bliznę.

"Tak na marginesie.... Rafał był świadkiem mojego tragicznego wypadku, kiedy wyleciałam przez szybę wystawową w Tokio i miałam odciętego palca. Hit" - napisała Karolina Pisarek i opublikowała zdjęcie blizny po szwach na palcu.

Karolina Pisarek pokazała bliznę
Karolina Pisarek pokazała bliznę Karolina Pisarek pokazała bliznę Źródło: Screen IG

Karolina Pisarek niedawno miała problemy zdrowotne

Karolina Pisarek jakiś czas temu żaliła się fanom, że bardzo boli ją głowa. Zwróciła się w tej kwestii o pomoc do lekarza, który przepisał jej bardzo silne proszki przeciwbólowe. Okazało się jednak, że nawet one nie zmniejszają cierpienia gwiazdy, która zgłosiła się na ostry dyżur do szpitala. Karolina Pisarek była diagnozowana kilka dni, a jej menadżerka Małgorzata Leitner w rozmowie z nami nie ukrywała, że jej podopieczna ma podejrzenie guza. Lekarze powiedzieli celebrytce, że wykryli w jej głowie torbiel, która znajduje się na przysadce mózgowej. Modelka nie ukrywała, że została zakwalifikowana do operacji.

"Diagnoza, która dzisiaj usłyszałam, to torbiel, która naciska na powiększoną przysadkę mózgową i na unerwienie wzrokowe. Kwalifikuję się do operacji, ale doktor powiedział, że póki nie mam problemów ze wzrokiem, to nie jest to rzecz natychmiastowa, którą trzeba zrobić, tylko można to złagodzić tabletkami. Jeszcze chciałam wam powiedzieć, że przez ostatnie dni nie było mi naprawdę łatwo" - powiedziała kilka miesięcy temu.

Gwiazda poddała się leczeniu i co jakiś czas relacjonowała fanom kolejne wizyty u specjalistów. Niedawno opublikowała nagranie, na którym widać było, jak mówi cała we łzach. Karolina Pisarek zdradziła, że to ze szczęścia, ponieważ jej torbiel zmniejszyła się o połowę.

"Dobre wieści! Moja torbiel jest o połowę mniejsza niż poprzednio! Popłakuje sobie z tych całych emocji... Nie powiem, stresowałam się. Dzisiejsze wyniki oznaczają, że w najbliższym czasie nie muszę mieć operacji" - mówiła na InstaStories.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości