Karolina Pisarek trafiła do szpitala. "Pojawiło się podejrzenie guza" [TYLKO U NAS]

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Reporter:
Anna Pawelczyk-Bardyga
Karolina Pisarek cierpi z bólu. Pojechała do szpitala

Karolina Pisarek skarżyła się na uciążliwy ból głowy. Samopoczucie modelki gwałtownie się pogorszyło, więc postanowiła pojechać do szpitala i zrobić tomografię głowy, by sprawdzić, co się z nią dzieje. Gwiazda nie mogła powstrzymać łez. W rozmowie z nami menedżerka gwiazdy powiedziała, co sądzą lekarze. - Bardzo się martwimy - powiedziała.

Karolina Pisarek przekazała fanom niepokojące wieści o jej stanie zdrowia. Modelka próbuje dowiedzieć się, co jej dolega i prosi obserwatorów o rady, jak poradzić sobie z bólem.

Karolina Pisarek cierpi z bólu. Modelka trafiła do szpitala

Gwiazda znana z "Top Model" opublikowała na InstaStories kilka zdjęć, na których możemy zobaczyć, w jakim jest teraz stanie. Przygnębiona modelka przyznała, że łzy same spływają jej z oczu.

To już szósty dzień, kiedy budzę się z ogromnym bólem głowy. Nie wiem, czym spowodowana jest migrena, bo nigdy wcześniej nie miałam takich stanów. Codziennie wspomagam się mocnymi środkami przeciwbólowymi z nadzieją, że przejdzie, ale dziś ból jest tak duży, że jadę do lekarza

Karolina Pisarek trafiła do szpitala Źródło: Instagram @karolina_pisarek

Karolina Pisarek zrobiła tomografię głowy. Lekarze podejrzewają guza

Karolina Pisarek czeka na wyniki tomografii komputerowej głowy. W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą menedżerka gwiazdy Małgorzata Leitner powiedziała nam, jak czuje się Karolina Pisarek.

- Karolina jest w szpitalu. Pojawiło się podejrzenie guza, jesteśmy wszyscy w szoku i czekamy na dalsze badania. Przez ostatnie 5 dni nasilał się ból głowy, była na bardzo silnych lekach przeciwbólowych, takich, które może przepisać tylko lekarz, i nie pomagało. Czekamy na dalsze wyniki badań. Bardzo się martwimy — powiedziała.

Karolina Pisarek płacze przez ból głowy Źródło: Instagram @karolina_pisarek

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Reporter: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości