Karolina Pisarek zaskoczyła zdjęciem. Zobaczcie, kto zamieszkał w jej willi

Karolina Pisarek
Karolina Pisarek ma nową miłość
Źródło: MWMEDIA
Karolina Pisarek i Roger Salla mają w domu kolejnego malucha. Ukochany labrador celebryckiej pary zyskał właśnie nowego przyjaciela. Ten biszkoptowo-czekoladowy duet z pewnością zyska nowe rzesze fanów.

Karolina Pisarek i Roger Salla pobrali się zaledwie rok temu, a ich rodzina powiększyła się już o połowę. Oczywiście, jeśli liczyć również tych czworonożnych członków rodziny. W domu Sallów zamieszkał bowiem właśnie nowy, rozkoszny lokator.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Leon Myszkowski o dzieciństwie
Leon Myszkowski o dzieciństwie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Jakie psy ma Karolina Pisarek?

Karolina Pisarek zdobyła popularność jeszcze jako nastolatka i najmłodsza uczestniczka swojej edycji "Top Model". Dziś jest popularną modelką z międzynarodowymi kontraktami, influencerką i celebrytką. Rok temu blondwłosa piękność wyszła za mąż, a uroczystość relacjonowała większość show-biznesowej śmietanki towarzyskiej. Roger Salla, wybranek modelki, jest młodym, ambitnym biznesmenem. Razem tworzą idealny duet, co regularnie udowadniają za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ich życie to kwintesencja luksusu — egzotyczne podróże, elitarne imprezy, współprace z najlepszymi markami, życie w luksusowym domu. Nic, tylko pozazdrościć.

Jakby przyjemności dnia codziennego było mało, para jeszcze przed ślubem postanowiła dodatkowo osłodzić sobie życie. Na pomysł prezentu niespodzianki wpadł zakochany Roger Salla i z okazji urodzin przyszłej żony, podarował jej owiniętego czerwoną kokardą szczeniaka. Nieporadny i nieco przestraszony nową wytuacją malec szybko odnalazł schronienie w ramionach Karoliny Pisarek, która nie potrafiła okiełznać emocji i wprost wybuchła płaczem. Labrador o biszkoptowym umaszczeniu dostał imię ze znanego wszystkim "Króla Lwa" — wabi się Simba.

Nowy pies Karoliny Pisarek

Niemniej bajkowe imię młode małżeństwo postanowiło nadać kolejnemu mieszkańcowi ich pięknego domu. Do prawie dorosłego już Simby dołączył bowiem kolejny szczeniak, tym razem o sierści w kolorze czekolady. Dokładnie takiego koloru był niedźwiedź Baloo z bajki "Księga Dżungli" i to właśnie po nim dostał imię nowy czworonożny członek rodziny Sallów.

Młody piesek ma już swoje własne miejsce w piękny domu, a także wszystkie potrzebne akcesoria. Na filmiku opublikowanym przez modelkę na Instagramie widać, że szybko odnalazł się w nowej przestrzeni i co najważniejsze, nawiązał przyjazną relację ze starszym towarzyszem, Simbą.

"Nasza rodzina się powiększyła! Balu, welcome home! 1 dzień" — napisała pod postem zakochana właścicielka. Mąż widocznie podziela ten entuzjazm. "Kocham! Jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie!" — napisał w komentarzu.

Balu
Nowa miłość Karoliny Pisarek
Balu
Źródło: Instagram: @rogeiro20

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości