Katarzyna Bosacka jest 26 lat z mężem. Pokazała, jak wyglądała w dniu ślubu

Aktualizacja:
Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Katarzyna i Marcin Bosaccy. Historia miłości

Katarzyna Bosacka od 26 lat jest żoną Marcina Bosackiego. Małżeństwo doczekało się czwórki dzieci. Ich historia miłości to materiał na film. Pół roku przed tym, jak dziennikarka związała się z mężem, była zaręczona z innym mężczyzną. Jak doszło do ich pierwszego spotania?

Katarzyna Bosacka jest z wykształcenia polonistką. Pod koniec lat 90. rozpoczęła karierę dziennikarską. Pracowała w "Gazecie Wyborczej" i "Wysokich Obcasach". Dziś prowadzi kanał EkoBosacka w serwisie YouTube i uczy Polaków ekologicznego życia. Dziennikarka jest współautorką wielu programów, np. "Wiem, co jem", "Wiem, co kupuję", "O, matko!", "Co nas truje?", "Gwiazdy od kuchni". Jest laureatką Telekamery, Kryształowych Piór, Lauru Ekoprzyjaźni i wielu innych nagród. W latach 2006-2019 pracowała w telewizji TVN Style.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Natasza Urbańska o relacji z Januszem Józefowiczem, wspólnym życiu i pracy
Natasza Urbańska o relacji z Januszem Józefowiczem, wspólnym życiu i pracy Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Katarzyna Bosacka jest 26 lat z mężem. Tak wyglądali w dniu ślubu

Mężem Katarzyny Bosackiej jest Marcin Bosacki, który też zajmował się dziennikarstwem i publicystyką. Pełnił również funkcję rzecznika prasowego w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Później został powołany na ambasadora RP w Kanadzie. Katarzyna i Marcin Bosaccy wzięli ślub 26 kwietnia 1997 roku. Wspólnie wychowują czworo dzieci. Najstarszy jest syn Jan, który ma już 25 lat. Później córki: 21-letnia Maria oraz 19-letnia Zofia. Najmłodsze dziecko ma 10 lat i jest to córka Franciszka. Dwa lata temu Katarzyna Bosacka zdradziła, że syn już wyprowadził się z domu i studiował marketing sportowy. Dzieci państwa Bosackich są niezwykle pracowite. Maria w weekendy dorabia jako kelnerka w restauracji, Zosia kilka lat temu cały rok przepracowała w lokalnej sali zabaw dla dzieci.

Katarzyna i Marcin Bosaccy zdradzili sekret swojego związku, siedząc na kanapie "Dzień Dobry TVN" w 2019 roku. Mówili wtedy o podziale obowiązków w domu.

"Zdecydowanie mamy podział. Kiedy ja jestem w domu, jestem szefem kuchni, bardzo to lubię i nie mam problemu, żeby zrobić mojemu mężowi cudowną kolację czy śniadanie. Ale w momencie, kiedy wyjeżdżam, to on zostaje szefem kuchni i też jest z dziećmi" - odparła dziennikarka.

Marcin Bosacki dodał, że jego zdaniem najważniejsze jest to, że się z żoną wzajemnie się podziwiają i uczą wielu rzeczy od siebie.

Katarzyna Bosacka udostępniła w mediach społecznościowych fotografie sprzed 26 lat. Para tradycyjnie wzięła ślub w urzędzie stanu cywilnego, a dwa dni później złożyli przysięgę w kościele. Zobaczcie, jak wtedy wyglądali.

26 i dalej liczymy! Wszystkiego najlepszego kochanie! 

Katarzyna i Marcin Bosaccy. Historia miłości

Marcin Bosacki wypatrzył piękną Katarzynę w redakcji jednej z gazet. Z jego strony to było prawdziwe uderzenie miłości. Z miejsca zauroczył się dziewczyną, wtedy studentką polonistyki, która dorabiała w redakcji jako sekretarka w dziale zagranicznym. Katarzyna Bosacka wspomina po latach, że mąż po prostu ją sobie "wychodził". Sprawa nie była jednak taka prosta. Dziennikarka była wtedy zaręczona! "Randkowanie nie wchodziło w grę" - podkreśliła w wywiadzie dla "Vivy".

"Jak to nie wchodziło?! Ostatecznie jednak weszło. Byłem dość uparty. Ale nie w chamski sposób. Dałem do zrozumienia, że jestem i czekam. Po jakimś miesiącu wszystko się zmieniło" - dodał Marcin Bosacki w tej samej rozmowie.

Pół roku później wzięli ślub. Katarzyna Bosacka opowiedziała więcej o małżeństwie w programie Izabeli Janachowskiej w serwisie YouTube, która dopytywała dziennikarkę, co takiego miał w sobie Marcin Bosacki, że dla niego zakończyła swój czteroletni związek.

"Kobieta, która jest uczciwa, idzie do swojego narzeczonego i mówi: słuchaj, łazi taki za mną jeden. Narzeczony za bardzo się nie przejął. Pomyślał, że przez te cztery lata ten związek jest na tyle poważny, że nie zdecyduję się na inne rozwiązanie. A ten drugi był zdeterminowany, bardzo poważny, konkretny, punktualny, taka dobra partia" - wyjaśniła Katarzyna Bosacka.

Katarzyna i Marcin Bosaccy zaręczyli się trzy dni po tym, jak kobieta oddała pierścionek poprzedniemu partnerowi. Ślub brała w czwartym miesiącu ciąży.

Często przyjaciółki pytają mnie, czy nie żałuję. Nie żałuję. Dzisiaj zrobiłabym dokładnie to samo co wtedy. Wydaje mi się, że nie ma znaczenia czy przed ślubem jest się razem 14 lat, czy zna się zaledwie pół roku

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości