Katarzyna Cichopek pierwszy raz o rozstaniu z Marcinem Hakielem i jego aktywności w mediach. "Odcinam się"

Katarzyna Cichopek o dzieciach i Marcinie Hakielu
Katarzyna Cichopek o dzieciach i Marcinie Hakielu
Źródło: MWMEDIA
Katarzyna Cichopek udzieliła pierwszego wywiadu po rozstaniu z Marcinem Hakielem. Aktorka opowiedziała o ich wspólnych dzieciach i o tym, jak rozpad jej małżeństwa wpłynął na całą rodzinę. Katarzyna Cichopek zdradziła, za co jest wdzięczna swojemu byłemu partnerowi.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poinformowali o swoim rozstaniu na początku marca 2022. W oficjalnym oświadczeniu podziękowali sobie za 17 lat spędzonych razem. Napisali, że decyzję o zakończeniu ich małżeństwa podjęli razem. Jakiś czas później Marcin Hakiel gościł w programie "Miasto Kobiet". Wyjawił wtedy, że rozstanie nie wydarzyło się z jego inicjatywy. Tancerz chciał ratować swój związek. Szczegóły TUTAJ.

Katarzyna Cichopek o rozstaniu z Marcinem Hakielem i trudnej sytuacji ich rodziny

Katarzyna Cichopek udzieliła wywiadu, który ukazał się w Plotku. Aktorka pierwszy raz skomentowała w mediach rozstanie z Marcinem Hakielem. Wspomniała o tym, że cała jej rodzina znalazła się w trudnej sytuacji.

"Rzeczywiście sytuacja jest trudna dla całej naszej rodziny, ale wydaje mi się, że zdamy ten egzamin, bo bardzo się kochamy, wspieramy. Staram się robić absolutnie wszystko, żeby chronić dzieci, przed mediami i przed jakimiś komentarzami" - powiedziała w wywiadzie.

Celebrytka wspomniała o byłym partnerze i podkreśliła jego zasługi w tym, że ich dzieci czują się bezpiecznie w całej tej sytuacji.

"Jestem też wdzięczna Marcinowi za to, że robi wszystko, żeby dzieciom było dobrze. To jest dla mnie najważniejsze, bo dzieci są dla mnie najważniejsze. To nie jest łatwy moment, ale mam też gigantyczne wsparcie ze strony swojej rodziny" - dodała.

Agnieszka i Kamil ze "ŚOPW" o decyzji i rozstaniu
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Katarzyna Cichopek o swoich dzieciach. Co wzruszyło aktorkę?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel mają 13-letniego syna Adama oraz 9-letnią córkę Helenę. Aktorka była wzruszona prezentami, które wręczyły jej dzieci w Dniu Matki.

"Dzisiaj najpiękniejszy dzień. Moje dzieciaki w piżamkach wskoczyły rano do łóżka, wyściskały mnie, wykochały. Powiedziały mi to, co najważniejsze, czyli że bardzo mnie kochają, a następnie wręczyły prezenty. I te prezenty są po prostu obłędne. Za każdym razem kiedy o nich mówię, to się wzruszam. Syn osobiście wsiadł na rower, pojechał daleko do sklepu, żeby kupić piękne kryształowe misiaczki, które mają symbolizować jego i Helenkę. Córeńka przygotowała mi piękne pudełeczko po zapałkach, obklejone. Na górze napisane: mama kocham cię, a w środku są małe karteczki z afirmacjami na każdy dzień i codziennie mam czytać jedną karteczkę" - opowiedziała.

Katarzyna Cichopek o udziale Marcina Hakiela w "Mieście kobiet"

Katarzyna Cichopek w tym samym wywiadzie powiedziała, co sądzi na temat wywiadów, których udzielił Marcin Hakiel. Para jest w trakcie rozwodu.

"Odcinam się od tego. Zwłaszcza jak napisałam w oświadczeniu, nie zamierzam komentować naszego rozstania, z szacunku do przeżytych 17 lat, ale przede wszystkim ze względu na nasze dzieci, które na samym końcu najbardziej to przeżywają. Myślę, że to jest pytanie do Marcina. Nie zamierzam nic złego powiedzieć na temat Marcina, to to nadal mój mąż (śmiech), z którym przeżyłam 17 wspólnych lat. Mamy dwoje dzieci i już zawsze będziemy rodzicami. Ja chcę pamiętać tylko te dobre chwile. Postawiłam kropkę i rozpoczynam nowy rozdział w życiu. Idę do przodu, zajmuję się dzieciakami, na nich się skupiam i na swojej pracy i rozwoju" - powiedziała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło: Plotek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości