Marcin Hakiel pokazał zdjęcie z dziećmi. Syn to wykapana mama

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Katarzyna Cichopek rozstała się z Marcinem Hakielem

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek niedawno poinformowali, że ich związek się wypalił. Podjęli decyzję o rozstaniu, ale mimo to równo dzielą się opieką nad dwójką dzieci. Teraz tancerz opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z synem Adamem i młodszą z rodzeństwa córeczką Heleną. Chłopiec do złudzenia przypomina sławną mamę.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel tworzyli jedną z najbardziej rozpoznawalnych par polskiego show-biznesu. Małżeństwo poznało się na planie "Tańca z gwiazdami", a ich uczucie rozkwitło w mgnieniu oka. Zakochani postanowili kontynuować swoją relację już poza programem i po niecałym roku randkowania zaręczyli się. W 2008 roku wzięli ślub w Zakopanem, a rok później powitali na świecie pierwsze dziecko. Niestety, niedawno małżonkowie ogłosili, że ich związek rozpadł się po 17. wspólnych latach.

Marcin Hakiel pokazał zdjęcie z dziećmi. Fani rozczuleni

Marcin Hakiel nie ukrywa emocji na swoim profilu na Instagramie, gdzie często rozmawia z fanami. Tancerz niedawno musiał pierwszy raz od dawna spędzić święta wielkanocne z dala od rodziny. Katarzyna Cichopek zabrała bowiem w tym czasie dzieci na wakacje i wyjechała z nimi na Malediwy. Teraz jednak pociechy celebrytów ponownie są w Warszawie.

Każdą okazję do spotkania z dziećmi wykorzystuje Marcin Hakiel, który dzieli się z byłą ukochaną opieką nad nimi. Nic więc dziwnego, że tancerz wykorzystał sprzyjającą pogodę i zabrał swoje pociechy na spacer. Wszystkim pochwalił się na swoim instagramowym profilu.

"Szczęśliwy piątek" - napisał Marcin Hakiel.

Na twarzy tancerza pojawił się szeroki od ucha do ucha uśmiech, jednak prawdziwą gratką dla jego fanów były zdecydowanie jego dzieci. Rodzeństwo rośnie jak na drożdżach, a starszy Adam jest coraz bardziej podobny do swojej sławnej mamy. Internauci byli rozczuleni rodzinną fotografią.

"Najważniejsze, że dzieci kochają i są kochane";

"Dzieci to najlepsza terapia, poświęć im jak najwięcej czasu. Życie zweryfikuje";

"Głowa do góry. Niech pan robi, co trzeba. I dba o więź z dziećmi. Ta więź buduje pana wartość. Nie odpuszczać" - czytamy w sekcji komentarzy.

Czy Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia wzięła rozwód z Tomkiem?
Czy Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia wzięła rozwód z Tomkiem? Źródło: Co za Tydzień

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek rozwodzą się po 17 latach małżeństwa

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel jeszcze niedawno sprawiali wrażenie rodziny idealnej, dlatego fani małżeństwa byli mocno zdziwieni, gdy głosili swoje rozstanie. Małżeństwo chciało uniknąć zbędnych spekulacji, dlatego od razu wydało oświadczenie.

"Drodzy, Podjęliśmy razem decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie, prosimy o uszanowanie naszej i ich prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować" - napisali.

Jak do tej pory nie wiadomo oficjalnie, co było powodem takiej decyzji. Marcin Hakiel zapowiedział jednak, że wkrótce zabierze w tej sprawie głos.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości