Katarzyna Glinka odniosła się do komentarza fana. Poszło o nową dziewczynę Jarosława Bienieckiego

Autor:
Dominika
Kowalewska
Katarzyna Glinka

Pod koniec lipca Katarzyna Glinka potwierdziła plotki na temat rozstania z narzeczonym Jarosławem Bienieckim. Para poznała się w 2018 roku, a już niespełna rok później doszło do zaręczyn. Niedawno przyłapano byłego partnera aktorki, który spędzał czas z młodą kobietą. Uprzejmy internauta postanowił donieść o tym Katarzynie Glince, a ta odpowiedziała mu w obszernym wpisie.

Katarzyna Glinka jest popularną aktorką serialową, która spełnia się artystycznie również na teatralnych deskach. Gwiazda jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których publikuje relacje ze swojej codzienności, dzieli się osiągnięciami zawodowymi, a także refleksjami na temat świata. Ostatni czas nie jest dla niej najłatwiejszy. Pod koniec lipca media obiegła informacja o rozstaniu Katarzyny Glinki z narzeczonym Jarosławem Bienieckim.

Katarzyna Glinka odniosła się do komentarza

Katarzyna Glinka jest bardzo popularna w mediach społecznościowych - jej profil na Instagramie obserwuje przeszło 237 tys. internautów. Aktorka stara się być w stałym kontakcie z fanami, toteż często zdarza jej się odpowiadać na komentarze. Uwadze gwiazdy nie umknął złośliwy wpis, który poczynił jeden z internautów. Dotyczył byłego partnera aktorki oraz jego nowej dziewczyny.

Karolina Glinka nigdy nie ukrywała, że rozstania są dla niej trudne. Aktorka była mężatką, jednak związek nie przetrwał. Relacja z Jarosławem Bienieckim miała być bezpieczną przystanią, ale i tym razem zabrakło happy endu. Niedawno sfotografowano byłego partnera gwiazdy, któremu towarzyszyła młoda dziewczyna. Jeden z internautów postanowił poinformować o tym Katarzynę Glinkę.

"Kasiu bez hejtu, ale ta nowa Jarka jest naprawdę piękna. Przede wszystkim młoda i prosportowa, a wiesz, że Jarek ma ADHD, więc kurde no dobrali się" - napisał pod jednym ze zdjęć.

Aktorka odniosła się do przykrych słów w długim wpisie.

"Czasem zastanawiam się, czy tacy ludzie robią to świadomie, poprawiając sobie w ten sposób humor? Czy faktycznie z dobrego serca chcą sprzedać mi super informację?" - zaczęła.

Gwiazda nawiązała do wieku nowej towarzyszki byłego partnera oraz opowiedziała, jak to jest z randkami, kiedy ma się status: mama.

"No cóż, drogi Panie. Zdecydowanie młodość jest dziś w cenie. Nie trzeba się niczym przejmować, można się zajmować tylko sobą, nie ma się zbyt wielu obowiązków, można się bawić, chodzić na randki, ćwiczyć i korzystać z życia. Nie to, co STARA MATKA. Dwójka dzieci na pokładzie, praca, gotowanie, usypianie, rozwożenie do szkół i przedszkoli, tu coś skrzypi, tam coś boli. Czasem faktycznie też tęsknym wzrokiem oglądam w gazetach piękne zdjęcia młodych kobiet, które chodzą na randki z Panami, którzy im fundują dobre wieczory i przyjemności. Także naprawdę dziękuję Panu za info! Też mi się zdaje, że z taką młodą i wysportowaną życie może być rajem" - napisała.

Katarzyna Glinka zestawiła młodość ze swoją sytuacją i podkreśliła, że nie chciałaby się zamienić.

"A potem idę obudzić moich synów - zaraz po tym jak rozruszam nogę - bo coś mi ostatnio pod kolanem szwankuje. Patrzę na ich śliczne uśmiechnięte buźki, słyszę pierwsze 'Mama kocham cię, przyjedziesz po mnie do żłobka, co zjemy na śniadanie, zrobię ci plastelinę z mango'. I wiem, że jestem we właściwym miejscu i żyję dokładnie tak, jak powinnam" - dodała

Piotr Jacoń odznaczony Medalem Wolności Słowa - przemowa
Piotr Jacoń odznaczony Medalem Wolności Słowa - przemowa

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki rozstali się

Ich związek wzbudzał ogromne zainteresowanie fanów. Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki poznali się w 2018 roku w Gruzji, gdzie organizowany był bieg, w którym gwiazda brała udział. Niedługo później, w lutym 2019 roku, media obiegła informacja o zaręczynach pary. Jarosław Bieniecki miał oświadczyć się partnerce po spektaklu, w którym grała. Wszedł na scenę z bukietem prawie 200 róż i poprosił aktorkę o rękę. W maju 2020 roku na świat przyszedł syn Leo. Para wydawała się wręcz ideałem, a internauci chcieli wiedzieć, kiedy staną na ślubnym kobiercu.

Do ceremonii jednak nie doszło - media obiegła informacja o rozstaniu pary, którą niedługo później potwierdzili sami zainteresowani. Więcej przeczytacie w poniższym artykule:

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości