Katarzyna Grabowska powiedziała o relacji z siostrą i ojcem. "Czasami potrafimy przemilczeć całe spotkanie"

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Zuzanna Gadowska w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"
Zuzanna Gadowska w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"
wideo 2/9

Katarzyna Grabowska była ostatnią gościnią w cyklu Aleksandry Czajkowskiej "Jacy rodzice, takie dzieci?". Córka Andrzeja Grabowskiego i Anny Tomaszewskiej opowiedziała o swojej pracy, rodzicach i macierzyństwie. Teraz posłuchajcie, co odpowiedziała w "Ogniu pytań"!

Katarzyna Grabowska 7. odcinku cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?" opowiedziała o aktorstwie, mężu i rodzicach, a także jak radzi sobie w roli mamy. Aktorka w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską nie kryła, że rodzina jest dla niej zawsze na pierwszym miejscu i wszyscy się bardzo wspierają.

Katarzyna Grabowska o relacji z siostrą Zuzanną Grabowską

Katarzyna Grabowska musiała odpowiedzieć również na 4 pytania, które otrzymują wszyscy goście. W "ogniu pytań" odpowiedziała na pytanie o najzabawniejsze wspomnienie z dzieciństwa, a także uchyliła rąbka tajemnicy w jej relacji z siostrą.

- Do niesamowitych spazmów śmiechu doprowadzałam się czasami z moją siostrą. Bardzo lubiłam, jak się ze mną bawiła, a moja siostra jest starsza ode mnie o 8 lat, więc to nie było takie proste ją do tego zagonić, ale kiedy dawała mi już ten kawałek uwagi, to pamiętam, że bardzo to lubiłam. Miałyśmy różne sekrety i zabawy — powiedziała.

Czy relacje sióstr Grabowskich zawsze tak wyglądały?

- Moja siostra była już nastolatką, a ja jeszcze dzieckiem. [...] Kiedy ja byłam nastolatką, Zuzia wyjechała do Warszawy na studia i nie byłyśmy wtedy aż tak blisko. Zuzia starała się ten kontakt ze mną utrzymywać i to się udało, ale ja potrzebowałam jeszcze kilku lat, żeby to się wyrównało. To się stało dopiero po moich studiach, a tak zupełnie to dopiero teraz, kiedy urodziłam dziecko — dodała.

Kolejne pytanie dotyczyło przyszłości. Gdzie aktorka widzi siebie za 10 lat?

- Nie mam konkretnych odpowiedzi, ale na pewno chciałabym, żeby to wszystko się dobrze układało. Żeby moja córeczka była zdrowa, żeby była szczęśliwa, żeby odnajdywała się w świecie, który ją otacza. Chciałabym pracować, nie chciałabym dużych przestojów, chciałabym podróżować i tyle. Chciałabym, aby moja rodzina była taka, jaka jest, pełna i żebyśmy żyli w zgodzie. A szczegóły zostawię dla siebie — wyjawiła.

Jacy rodzice, takie dzieci?

Jacy rodzice, takie dzieci? 10. Zuzanna Gadowska
Jacy rodzice, takie dzieci? 10. Zuzanna Gadowska
wideo 2/9

Katarzyna Grabowska o ciąży i ojcu

Z jaką najtrudniejszą rzeczą musiała się zmierzyć Katarzyna Grabowska? Aktorka powiedziała o tym, jak znosiła ciążę.

- Nie jestem w stanie znaleźć takiej jednej... Jak to nie jestem? (śmiech) przecież urodziłam dziecko. Co ja w ogóle mówię. Zdecydowanie, zapomniałam sobie (śmiech). Myślę, że pojawienie się dziecka na świecie i ciąża jest poważną sprawą. Fizycznie znosiłam ją bardzo dobrze, ale miałam dużo niepotrzebnych lęków, strachów i nie był to mój ulubiony stan. Niektóre kobiety bardzo lubią być w ciąży, czują się bardzo kobieco, pewnie, ja nie. Raczej chciałam, żeby to się skończyło, nie było tak tragicznie, ale czekałam na końcówkę. Cały ten rok był najtrudniejszy w moim życiu pod pewnymi względami, ale i najcudowniejszy — oznajmiła aktorka.

Na końcu gwiazda "Zakochanych po uszy" powiedziała, jaką cechę najbardziej ceni w swoim tacie Andrzeju Grabowskim, a która wywołuje u niej przysłowiowy "ból głowy"?

- Trudno powiedzieć. Mój tato bywa czasami zamknięty, trochę niedostępny, bywa humorzasty, smutny, wsobny, nostalgiczny. Nie jest to żadna wada i ja trochę to po nim mam, jestem trochę do niego podobna, co odkrywam z zaciekawieniem. Mój tata, jak jest duszą towarzystwa, jak są ludzie, okazje do świętowania, to jest otwarty, towarzyski, cudowny i nikt by nie powiedział, że potrafi być czasami tak zamknięty i ponury. Czasami trudno się przebić, nigdy nie wiadomo, czy to jest ten moment. Oczywiście przez lata nauczyłyśmy się z tym funkcjonować, nikt od niego nic nie wymaga, czasami potrafimy przemilczeć całe spotkanie z nim. Taki jest momentami, to potrafi być trudne, a zarazem jest absolutnie bezproblemowy, bardzo pomocny, wspiera nas pod wieloma względami, ma wiele przyjemnych cech — wyjaśniła aktorka.

Andrzej Grabowski z córką Katarzyną
Andrzej Grabowski z córką Katarzyną Andrzej Grabowski z córką Katarzyną Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości