Gwiazdy

Katarzyna Żak zachwyca na zdjęciu w stroju kąpielowym. Fani zaskoczeni jej figurą

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Katarzyna Żak pokazała zdjęcie z wakacji

Katarzyna i Cezary Żakowie obecnie wypoczywają na wakacjach i chętnie pokazują w sieci zdjęcia ze swojego nadmorskiego urlopu. Jedna z fotografii wywołała szczególne poruszenie wśród fanów, ponieważ widać na niej było żonę aktora w samym kostiumie kąpielowym. Okazało się, że 58-latka ma zachwycającą figurę.

Trwa ostatni miesiąc wakacji, a gwiazdy wykorzystują każdą chwilę wolnego. Na zasłużony urlop udali się także Katarzyna i Cezary Żakowie, którzy aktualnie mają przerwę w pracy w teatrze. Para wyjechała z Polski i udała się do znajomych do słonecznej Hiszpanii. Sądząc po publikowanych zdjęciach, bawią się naprawdę świetnie.

Katarzyna Żak na wakacyjnym zdjęciu w stroju kąpielowym

Katarzyna Żak opublikowała serię zdjęć z urlopu na Instagramie. Żona Cezarego Żaka pozowała na nich na wynajętym jachcie w czarno-białym jednoczęściowym stroju kąpielowym w geometryczne wzory, zakładanym na jedno ramię. Na kolejnych fotografiach było widać też jej sławnego męża, a także widoki, które mieli okazję podziwiać.

"Wakacje" - podpisała krótko swoją galerię.

Fani i przyjaciele gwiazdy od razu zwrócili uwagę na świetną figurę 58-latki.

"O matko, co za seksy laseczka" - napisała Elżbieta Romanowska.

"Wow! Ale figura, piękny kostium";

"Wow! Co za figura! I te nogi do nieba … Super! Miłego wypoczynku" - czytamy w komentarzach.

Katarzyna Żak od lat jest szczęśliwą mężatką. Jaki jest sekret?
Katarzyna Żak od lat jest szczęśliwą mężatką. Jaki jest sekret?

Katarzyna i Cezary Żakowie są małżeństwem od 37 lat

Katarzyna i Cezary Żakowie pobrali się 37 lat temu. Małżeństwo uchodzi za jedną z najbardziej zgranych par w polskim show-biznesie, a pojawiające się plotki o ich rzekomych kryzysach zawsze okazywały się nieprawdziwe. Zakochani doczekali się dwóch córek: Aleksandry i Zuzanny, które dziś są już dorosłymi kobietami.

"My nie lubimy mówić o uczuciach, używać wielkich słów. Zwłaszcza w gazetach. Ale powiem ci, że jak widzę starszych ludzi, którzy idąc ulicą, trzymają się za ręce, to mnie rozczula. Pytasz: miłość, przyzwyczajenie – po prostu jesteśmy razem i jest nam dobrze. Po tylu latach lubimy ze sobą rozmawiać i nie nudzimy się" - mówił Cezary Żak w rozmowie z "Vivą!".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości