Katarzyna Żak wyszła za Cezarego Żaka, gdy miała 21 lat. W czym tkwi sekret ich małżeństwa?

Katarzyna Żak o sekrecie udanego małżeństwa
Katarzyna Żak o sekrecie udanego małżeństwa
Źródło: PAWEŁ WRZECION/MWMEDIA
Katarzyna i Cezary Żakowie są jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie, choć od lat trzymają się z dala od blasku fleszy. Poznali się jeszcze na studiach i od tego czasu tworzą zgrany duet. Fani aktorów co jakiś czas dopytują: "Jak oni to robią?". My już znamy odpowiedź. Jesteście ciekawi? Zobaczcie nasze wideo.

Katarzyna Żak poznała Cezarego Żaka w 1983 roku, a dwa lata później stanęli na ślubnym kobiercu. Aktorka miała wtedy 21 lat, jej mąż 24. Owocami ich miłości są dwie córki: Zuzanna, która urodziła się w 1990 roku i Aleksandra, urodzona siedem lat później. W 2020 roku świętowali 35. rocznice ślubu. Co jest sekretem ich udanego małżeństwa? Katarzyna Żak w rozmowie z Aleksandrą Głowińską dla cozatydzien.tvn.pl uchyliła rąbek tajemnicy. 

Katarzyna Żak i Cezary Żak - zgrany duet

Katarzyna i Cezary Żakowie tworzą zgrany duet nie tylko w życiu prywatnym, ale także na scenie. Początkowo aktorka mówiła otwarcie, że niezbyt chętnie angażuje się w te same projekty, co jej mąż, ponieważ bierze jego uwagi zbyt osobiście. Ostatecznie jednak udało im się wypracować schemat, który pozwala na idealną współpracę nie tylko w domu, ale i na planie.

Katarzyna Żak od lat jest szczęśliwą mężatką. Jaki jest sekret?

Katarzyna i Cezary Żakowie - sekret małżeństwa

W jedną z rocznic ślubu Katarzyna i Cezary Żakowie udzielili wywiadu magazynowi "Viva!", w którym aktor wyjawił, że po prostu dobrze czuje się u boku swojej żony.

"My nie lubimy mówić o uczuciach, używać wielkich słów. Zwłaszcza w gazetach. Ale powiem ci, że jak widzę starszych ludzi, którzy idąc ulicą, trzymają się za ręce, to mnie rozczula. Pytasz: miłość, przyzwyczajenie – po prostu jesteśmy razem i jest nam dobrze. Po tylu latach lubimy ze sobą rozmawiać i nie nudzimy się" - mówił Cezary Żak.

Teraz Katarzyna Żak zapytana o sekret udanego małżeństwa odpowiedziała wprost:

- Od razu powiem: nie ma (śmiech). Nie wiem, jaki jest sekret szczęśliwego małżeństwa. Myślę, że to jest kwestia doboru ludzi. To wielka nauka pójścia na kompromisy z obu stron, bo nie ma ludzi idealnych. Każdy z nas ma swoje ukryte pod skórą, a z biegiem lat, z biegiem dni te wady jeszcze bardziej się uaktywniają. Przepiękna sztuka kompromisu i myślę, że rodzaj lubienia się i przyjaźni. Ja się po prostu z moim mężem naprawdę przyjaźnię. Poza rodziną, którą mamy, która nas bardzo cementuje, my się bardzo lubimy. Ja bardzo lubię tego faceta. Lubię spędzać z nim czas. I myślę, że to jest podstawa — powiedziała w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl Katarzyna Żak.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: PAWEŁ WRZECION/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości