Katarzyna Zielińska poruszyła kobiety wyznaniem o swoim dawnym wyglądzie. "Tęsknię za tamtą Kaśką"

Katarzyna Zielińska pokazała zdjęcia z przeszłości i komentuje swój wygląd
Katarzyna Zielińska pokazała zdjęcia z przeszłości i komentuje swój wygląd
Źródło: MWMEDIA
Katarzyna Zielińska słynie z dystansu do siebie i często publikuje w mediach społecznościowych swoje stare zdjęcia. Tym razem zestawiła kilka z nich i pokazała, jak zmieniał się jej wygląd na przestrzeni lat. Do publikacji dołączyła obszerny wpis, w którym opowiada o tym, że czasami tęskni za "nieidealną Kaśką", która nie zwracała uwagi na ubiór i była kolorowym ptakiem. Aktorka przyznała, że ma kompleksy.

Katarzyna Zielińska przeszła ogromną metamorfozę. Na początku swojej kariery wyglądała znacznie inaczej niż teraz. Gwiazda całkowicie zmieniła styl ubierania. Jednak wciąż powraca do zdjęć z przeszłości, bo choć moda się zmieniła, to jej fani uwielbiają patrzeć na jej stare zdjęcia i doceniają humor, z jakim aktorka opowiada o sobie.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Edyta Zając o wizerunku, karierze modelki i swoim wyglądzie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Katarzyna Zielińska na starych zdjęciach

Katarzyna Zielińska zebrała kilka zdjęć z przeszłości, na których jej ciało wyglądało bardzo różnie. Dodatkowo można zobaczyć, jak eksperymentowała z fryzurą i stylizacjami. Aktorka uwielbiała wtedy kolory i zawsze wyróżniała się w tłumie. Obecnie stawia na bardziej stonowane fasony. Swój najnowszy wpis na Instagramie zatytułowała "tamta Kaśka". Zaczęła od tego, że zawsze zderzała się z opinią, że jest zbyt kolorowa, przy kości, nie pasuje na okładki pism. Jednak stawiała na to, żeby być sobą i wierzyć, że jest wartościowa. Szczery wpis dedykuje wszystkim kobietom.

"Kompleksy? Mam, oczywiście, kto ich nie ma? Popracuję nad nimi, ale bez przesady… na spokojnie [...] Powiem wam, że często tęsknię za tamtą Kaśką. Nieidealną, kolorową, uśmiechniętą, która nie oceniała siebie, patrzyła na siebie łagodnym okiem i czuła się fantastycznie sama z sobą. Chciała się zmieniać, ale przyświecało jej hasło: 'Nic za wszelką cenę, jestem super fajną babką, chcę spełniać marzenia, nikt mi tego nie odbierze. Kocham świat i każdy moment, który przynosi coś do zrobienia, wykonania, pokonania, zaplanowania. Mam swoje ideały i spokojnie sobie do nich dążę'" - otworzyła się przed fanami na Instagramie.

Aktorka dodała, że to naturalne, że się zmieniła. Teraz ma inny styl, wygląd się zmienił, fani komplementują, ale czasami brakuje jej "tamtej Kaśki", która lubiła popłakać, ale później zawsze miała uśmiech na twarzy. Na koniec Katarzyna Zielińska zwróciła się do dziewczyn i napisała, że powinny pamiętać, że są piękne i mądre.

Nie oceniajcie siebie, jesteście wspaniałe, mądre, piękniejsze niż te wszystkie super wypracowane obrazki z internetu [...] Nie bójmy się stawić granic i mówić NIE. Pomyślmy o swoim komforcie. Ja też się tego uczę. I bądźmy dla samych siebie łagodne i wyrozumiałe
 - apeluje gwiazda. 

Gwiazdy reagują na post Katarzyny Zielińskiej

Katarzyna Zielińska olśniewa na okładkach znanych pism. Na planach produkcji telewizyjnych i filmowych zajmuje się nią sztab profesjonalistów, którzy czuwają, aby wyglądała perfekcyjnie. Aktorka uświadomiła fanom, że do takich sesji musi przygotowywać się wiele godzin, a później wybierać jedno najlepsze zdjęcie.

"A i tak najbardziej kocham poranki z rozczochranym włosem i kremem na twarzy. Bo to ja. Ta prawdziwa Kaśka. I nie dajmy sobie wmówić, że mamy wyglądać jak na okładce czy retuszowanym zdjęciu z sieci. To nudne. Uwierzcie mi!" - wyznała.

Na jej szczere wyznanie zareagowało wiele fanów oraz koleżanek z branży. Anna Mucha jej pogratulowała, a Sonia Bohosiewicz dodała, że też jest w niej tęsknota za tym szaleństwem z przeszłości.

"Wyznaję ci miłość, no kocham! Pamiętam tego kolorowego, radosnego ptaka! Dalej jesteś radosna, może już w bardziej stonowanych kolorach, ale to szaleństwo wciąż w tobie jest" skomentowała Marta Żmuda Trzebiatowska.

Artystka kabaretowa Agnieszka Litwin, podzieliła się swoim doświadczeniem. Zwróciła uwagę, że w każdym momencie życia można się zatrzymać i zastanowić, czego tak naprawdę się potrzebuje. "Tak, to wymaga, ale potem rosną skrzydła i zaczynasz lecieć, ale to jest dopiero początek tej opowieści. Wiem, co mówię kochane" - wyznała na Instagramie.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości