Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska opublikowała na Instagramie krótki filmik, na którym widać, jak razem z mężem i resztą rodziny walczą ze złożeniem namiotu. "Idealna terapia śmiechem" - napisała w poście. Humorystyczne nagranie rozbawiło fanów aktorki, którzy podzielili się z nią własnymi doświadczeniami.

Katarzyna Zielińska za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała dwa zdjęcia. Porównuje w nich podobieństwo do swojej zmarłej mamy. "Rok zatoczył koło właśnie dziś, a tęsknota jeszcze większa" - napisała. Pod postem w kilka chwil pojawiły się dziesiątki komentarzy.

Katarzyna Zielińska pokazała zdjęcie z przedszkola. Okazało się, że właśnie wtedy poznała swojego obecnego męża. Aktorka opowiedziała niezwykłą historię ich związku. Internauci są zachwyceni tym love story.

Agnieszka Woźniak-Starak, Edyta Pazura i wiele innych polskich gwiazd dziś wprost zachwyca swoim wyglądem i stylizacjami na imprezach branżowych, jednak nie zawsze tak było. Zanim dorobiły się miana ikon stylu, zaliczyły bowiem wiele modowych wpadek. Jak znane panie prezentowały się kilkanaście lat wcześniej? Możecie być zaskoczeni.

Katarzynę Zielińską i Małgorzatę Kożuchowską znają wszyscy, ale wiedzieliście, że te aktorki mają siostry? Oto mniej znane rodzeństwo znanych gwiazd.

W Warszawie działa już sklep Half Price. Na uroczyste otwarcie przyszła prawdziwa plejada gwiazd, które pośród setek wieszaków szukały perełek modowych.