Kate i William czytają książkę Harry'ego i jedzą burgera. Nietypowe zdjęcia są hitem w sieci

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Znana fotografka opublikowała serię nietypowych zdjęć

Alison Jackson, znana brytyjska fotografka, opublikowała zdjęcia, na których widzimy rodzinę królewską w codziennych i bardzo nietypowych dla nich sytuacjach. Widzieliście bowiem kiedykolwiek, by Kate Middleton zajadała się ze smakiem... burgerem? Nie, ponieważ na fotografiach wystąpiły sobowtóry. Wszystko jest częścią ważnej kampanii społecznej.

Przedstawiciele brytyjskiej rodziny bardzo uważają na to, by nikt ich nie fotografował w sytuacjach całkowicie prywatnych. Mimo to do sieci czasem przedostają się zdjęcia "royalsów", którzy robią dziwne miny lub po prostu inaczej się zachowują. Najczęściej jednak na kadrach nie znajdują się wówczas prawdziwi Windsorowie, tylko ich sobowtóry. Praktycznie każdy bowiem z rodziny królewskiej ma swojego "klona".

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Jakub Gierszał o kradzieży tożsamości. "Było dużo takich kont, które się pode mnie podszywały"
Jakub Gierszał o kradzieży tożsamości. "Było dużo takich kont, które się pode mnie podszywały" Źródło: "Co Za Tydzień"

Nietypowe zdjęcia rodziny królewskiej. Za wszystkim stoją... sobowtóry

Alison Jackson to znana brytyjska fotografka, która specjalizuje się w robieniu zdjęć sobowtórom sławnych osób w taki sposób, by jak najbardziej przypominali swoje oryginały. Tym razem kobieta wzięła na tapetę brytyjską rodzinę królewską.

Utytułowana artystka odwzorowała prywatne sytuacje, w jakich na co dzień znajdują się zwykli ludzie i umiejscowiła w nich księżną Kate i księcia Williama, a także króla Karola III i jego żonę Camillę Parker-Bowles. Następca tronu i jego ukochana jedzą bezmięsne burgery i z zaciekawieniem czytają przy tym... książkę księcia Harry'ego. Starszy z braci za sprawą swojej miny nie ukrywa, że nie jest zachwycony jej treścią.

Chociaż na zdjęciu oczywiście są pokazane sobowtóry, nie da się ukryć, że wszystko wygląda bardzo realnie.

Król i królowa zajadają się w pałacowych salonach. Wszystko ma głębszy sens

Podobnie jest w przypadku Camilli Parker-Bowles i Karola III. Król i jego żona również zajadają się wegetariańskimi burgerami w pałacowych pokojach. Okazuje się, że za fotografiami kryje się głębszy przekaz, a nie tylko sama zabawa.

Autorka zdjęć wzięła bowiem udział w kampanii Birds Eye Green Cuisine "Veganuary Reimagined", która ma zachęcić konsumentów do stosowania w styczniu diety bazującej wyłącznie na roślinach.

"Dzięki mojej serii 'Veganuary Reimagined' łatwo możemy sobie wyobrazić, że król Karol i królowa Kamila dodają do swojej diety więcej opcji roślinnych, zwłaszcza biorąc pod uwagę jego dążenie do większej świadomości ekologicznej. Albo to, jak William i Kate cieszą się chwilą dla siebie, jedzą brunch w łóżku i odpoczywają od napiętych harmonogramów" - powiedziała fotografka w wywiadzie dla "The Sun".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Julian Finney/Getty ImagesBry

Pozostałe wiadomości