Kate Middleton i książę William na Wimbledonie. Księżna Cambridge postawiła na znaną stylizację

Kate Middleton i książę William na Wimbledonie
Kate Middleton i książę William na Wimbledonie
Źródło: Getty Images
Książęta Cambridge pokazują się wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Tym razem Kate Middleton i księcia Williama nie mogło zabraknąć na jednym z czterech turniejów wielkoszlemowych. W Wielkiej Brytanii trwa właśnie Wimbledon.

Kate Middleton i książę William są jedną z najpopularniejszych par w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Małżonkowie bywają na salonach, a każde ich wyjście jest pilnie relacjonowane w brytyjskich mediach.

Kate Middleton i książę William

Kate Middleton uznawana jest za ikonę stylu. Księżna Cambridge zawsze wygląda perfekcyjnie, zgodnie z obowiązującą modą i restrykcyjną etykietą dworską. Kate Middleton wraz z księciem Williamem pojawili się w All England Lawn Tennis and Croquet Club, gdzie rozgrywany był jeden z meczów tenisowych. 5 lipca na korcie spotkali się Novak Djokovic i Jannik Sinner. Jak się okazuje, księżna jest ogromną fanką tego ekskluzywnego sportu. Kate Middleton i książę William jak zwykle prezentowali się gustownie.

Tego dnia księżna Cambridge postawiła na stylizację, którą czujni fani już wcześniej widzieli. Kate Middleton zadebiutowała w stroju podczas obchodów platynowego jubileuszu królowej Elżbiety. Księżna wystąpiła w niebieskiej sukience w białe kropki od Alessandry Rich. Kreacja jest warta ok. 10 tys. złotych.

Jacy rodzice, takie dzieci? 2. Zofia Domalik
Jacy rodzice, takie dzieci? 2. Zofia Domalik
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Polacy na Wimbledonie

Wimbledon to jeden z czterech turniejów tenisowych zaliczanych do tzw. Wielkiego Szlema. Zdobywca tego tytułu musi, poza brytyjskimi zawodami, wygrać Australian Open, French Open i US Open. W tym roku Wimbledon wystartował 27 czerwca, a jego finał zaplanowano na 10 lipca. W turnieju wzięło aż pięcioro Polaków: Iga Świątek, Magda Linette, Magdalena Fręch, Hubert Hurkacz oraz Kamil Majchrzak. Choć największe nadzieje pokładano w Idze Świątek, tenisistka odpadła w 3. rundzie. Dużym talentem jest również Hubert Hurkacz, który tym razem nie miał szczęścia i opuścił rozgrywki już w 1. rundzie.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości