Ciężarna Magdalena Lamparska relacjonuje podróż autobusem. Nikt nie ustąpił jej miejsca

Magdalena Lamparska, aktorka
Magdalena Lamparska podróżowała autobusem w ciąży. Nikt nie ustąpił jej miejsca
Źródło: MWMEDIA
Magdalena Lamparska spodziewa się drugiego dziecka. Ciężarna 34-latka w ostatnim czasie wybrała się w podróż miejskim autobusem. Zachowanie pasażerów ją rozczarowało. "Matka Polka w błogosławionym stanie. Niezauważana pomimo aureoli na głowie i ogromnego brzucha" - pisze aktorka. Powód? Nikt nie ustąpił jej miejsca.

Magdalena Lamparska i jej mąż Bartek Osumek w 2017 roku powitali na świecie swoje pierwsze dziecko — syna Tymoteusza. Wkrótce do ich rodziny dołączy kolejny członek. Aktorka w stanie błogosławionym zdecydowała się na przejazd autobusem. Niestety, podróż nie należała do tych miłych.

Magdalena Lamparska o podróży autobusem w ciąży

Zachowanie pasażerów autobusu miejskiego rozczarowało Magdalenę Lamparską, która postanowiła swoje odczucia opisać w mediach społecznościowych i zachęcić obserwatorów do dyskusji.

- Same młode wysportowane dziewczyny przed 20. rokiem życia. Siedzą. Ja stoję. Trochę specjalnie, żeby zobaczyć, co zrobią. Wszystkie miejsca zajęte. Patrzą w telefon, patrzą za okno, patrzą na mnie. Nic. Kiedyś też będą może w tym miejscu. Zabrzmię staro, ale za moich czasów, jak byłam nastolatką i tylko widziałam kobietę w ciąży, od razu ustępowałam miejsca. To jest dla mnie normalny odruch. Do tej pory tak jest. Czy jest to osoba starsza. Czy dobrze zrobiłam, że stałam i nie poprosiłam? Czy to zależy od czasów, czy po prostu od człowieka? - napisała na InstaStories aktorka.

Magdalena Lamparska
Magdalena Lamparska opisała sytuację w autobusie
Magdalena Lamparska
Źródło: instagram.com/magdalamparska/

Magdalena Lamparska o ciężarnych w autobusach

Magdalena Lamparska opublikowała również wpis, w którym podziękowała fanom za wsparcie i przesyłanie podtrzymujących na duchu wiadomości. Aktorka podkreśla, że tego samego dnia spotkała się z życzliwością nieznajomych, kiedy przepuścili ją w kolejce.

- Matka Polka w błogosławionym stanie. Niezauważana pomimo aureoli na głowie i ogromnego brzucha. Dostałam dziś od Was tyle wiadomości. Dziękuje za nie. Udostępniam w poście. Staram się nie nadużywać tego stanu w życiu społecznym, przez to, że czuje się skrępowana tym, że ktoś odrzuci moją prośbę, wyśmieje to, że mi ciężko. Co to takiego być w ciąży… Każda z nas przechodzi ten czas w zupełnie inny sposób, czasami takie ustąpienie miejsca więcej daje mi w sposób emocjonalny niż wyłącznie fizyczny. Na szczęście są też tacy, którzy przepuszczają w kolejce do pizzerii. Za co bardzo dziękuje! Tego samego dnia - czytamy.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości