Kim Kardashian rozwiodła się z Kanye Westem. Pomogła jej w tym mama?

Autor:
Dagmara
Olszewska
Kim Kardashian, Kirs Jenner?

Życiem rodziny Kardashianów interesują się miliony osób na całym świecie. O problemach małżeńskich Kim Kardashian i Kanye Westa spekulowano od dłuższego czasu. Po wielu próbach i perturbacjach para ostatecznie zdecydowała się na rozwód. Oficjalne rozwiązanie ich małżeństwa jest zasługą Kris Jenner?

Kim Kardashian i Kanye West byli małżeństwem przez niespełna 8 lat. Wspólnie wychowywali czwórkę dzieci. Na początku 2021 roku Kim wniosła pozew o rozwód, w którym jako powód podała "różnice nie do pogodzenia". Ten krok miała wykonać za namową mamy i managerki, Kris Jenner. 

Kim Kardashian podała powód rozwodu z Kanye Westem

Choć dla wielu osób relacje w rodzinie Kardashianów i Jennerów są dziwne i niezrozumiałe, jedno jest pewne. W obliczu potrzeby - każdy wie, że mogą na siebie liczyć. W jednym z odcinków show o życiu gwiazd Kim wyznała, że jej mama od lat ubolewa nad jej niewłaściwymi wyborami mężczyzn. 

"Mama płakała nad moimi nieudanymi związkami już w college'u, lata temu. Mawiała wtedy: 'Wszystko, czego pragnę dla moich dzieci i wszystko, czego pragnę dla ciebie, to spokój ducha'" - powiedziała Kim Kardashian reality show "Z kamerą u Kardashianów". 

Celebrytka wyznała także w jednym z wywiadów, że mama zawsze zachęcała ją do tego, by zwracała uwagę na swoje szczęście i stroniła od toksycznych relacji i osób. 

Paulina Koziejowska o związku z Maciejem Orłosiem
Paulina Koziejowska o związku z Maciejem Orłosiem Paulina Koziejowska powiedziała o kulisach związku z Maciejem Orłosiem Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Kim Kardashian - związki i rozwody

Rozwód z Kanye Westem to drugi rozpad małżeństwa celebrytki. Od kilku miesięcy Kim Kardashian chętnie pojawia się publicznie u boku nowego partnera, aktora Peta Davidsona i coraz chętniej wypowiada się na temat rozstania z raperem. 

W zapowiedzi wywiadu udzielonego w podcaście "Making Space with Hoda Kotb" celebrytka wyznała, że jej mama widziała, jak źle wpływa na nią relacja z byłym mężem. Kris Jenner miała przeprowadzić z nią szczerą rozmowę i poprosić, by ze względu na dobro dzieci skupiła się na spokojnym i szczęśliwym życiu bez Kanye Westa w roli męża. 

"Dzięki niej zdałam sobie sprawę z tego, że wszystkim będzie lepiej, jeśli po prostu wykonam ruch, by znaleźć ten wewnętrzny spokój", wyznała Kim Kardashian.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Zobacz także:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości