Kim Kardashian już po rozwodzie. Oficjalnie już nie jest żoną Kanye Westa

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Kim Kardashian oficjalnie jest po rozwodzie

Kim Kardashian i Kanye West byli jedną z najbardziej znanych par w show-biznesie. Ich związek rozpadł się ponad rok temu, jednak dopiero teraz doczekali się rozprawy rozwodowej. Celebrytka jest już oficjalnie singielką, jednak musiała przystać na trzy warunki. Jakie?

Kim Kardashian i Kanye West pobrali się w maju 2014 r. Małżeństwo wychowuje razem dziewięcioletnią North, siedmioletniego Sainta, czteroletnią Chicago i trzyletniego Psalma. Ich małżeństwo wydawało się idealne. Ale do czasu. Dwa lata temu w mediach zaczęły się pojawiać plotki o ich rozstaniu.

Kim Kardashian rozwiodła się

Medialne doniesienia o kryzysie w związku Kim Kardashian i Kanye Westa potwierdziły się, a już w lutym 2021 r. celebrytka wniosła pozew rozwodowy do sądu, jako przyczynę podając różnice nie do pogodzenia. Kanye West bardzo długo utrudniał rozwód. Przez długi czas zabiegał o względy byłej ukochanej, próbując wzbudzić w niej zazdrość i atakując jej nowego partnera Pete'a Davidsona.

Jak się okazało, jego metody tylko pogorszyły sytuację. Niedługo później muzyk zmienił taktykę, postanawiając publicznie krytykować metody wychowawcze żony, co również nie przyniosło zamierzonego skutku. Teraz jak donoszą zagraniczne media, Kim Kardashian i Kanye West oficjalnie otrzymali rozwód.

Zobacz wideo:

Anna Dereszowska - jak rozmawiać z dziećmi o wojnie?
Anna Dereszowska - jak rozmawiać z dziećmi o wojnie? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Była żona Kanye Westa musiała zgodzić się na trzy warunki

Portal TMZ podaje, że prawnik Kanye Westa zgodził się na wniosek przedstawiciela Kim Kardashian, jednak postawił trzy warunki. Pierwszy z nich dotyczy kwestii podziału praw do odszkodowań pieniężnych, które mają zostać zachowane w przypadku śmierci któregokolwiek z byłym małżonków przed zakończeniem sprawy rozwodowej. Dwa kolejne mówią o tym, że milionerka nie przekaże nowemu mężowi żadnych posiadanych aktywów oraz przy ponownym wyjściu za mąż zrzeknie się małżeńskiego prawa do odmowy składania zeznań.

Dodatkowo Kim Kardashian oficjalnie zrezygnowała z drugiego członu nazwiska męża. Byli małżonkowie muszą jeszcze porozumieć się w kwestii opieki nad dziećmi, a także podziałem majątku.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: ARNOLD JEROCKI/Getty Images Europe

Pozostałe wiadomości