Gwiazdy

Klaudia El Dursi nie chciała prowadzić "Hotelu Paradise". "Odmówiłam raz, drugi, trzeci"

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Reporter:
Aleksandra Głowińska
Klaudia El Dursi opowiedziała o popularności

Klaudia El Dursi w rozmowie z Aleksandrą Głowińską opowiedziała o swojej popularności. Gwiazda nie ukrywała, że lubi towarzyszącą jej sławę, ale kompletnie nie spodziewała się jej w swoim życiu. Prowadząca "Hotel Paradise" podkreśliła, że jej kariera to "splot dziwnych, przypadkowych wydarzeń". - Nie planowałam tego, to samo przychodziło — zaznaczyła.

Klaudia El Dursi zaczynała karierę jako modelka, a potem poświęciła się życiu rodzinnemu. W wieku 30 lat zgłosiła się do "Top Model" i zachwyciła jurorów, którzy wręczyli jej złoty bilet. Chwilę po zakończeniu zdjęć do programu Polka o egzotycznej urodzie dostała posadę prowadzącej "Hotel Paradise". Jej popularność sięgnęła wówczas zenitu.

Klaudia El Dursi szczerze o popularności. "Nie dowierzałam w to, co się dzieje"
Klaudia El Dursi szczerze o popularności. "Nie dowierzałam w to, co się dzieje" Klaudia El Dursi w rozmowie z Aleksandrą Głowińską opowiedziała o swojej popularności.

Klaudia El Dursi początkowo odmówiła prowadzenia "Hotelu Paradise"

Klaudia El Dursi dziś jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiej telewizji. Gwiazda zrobiła karierę w oszałamiającym tempie i wciąż wzbudza wielkie emocje. Okazuje się jednak, że prezenterka zawdzięcza swój sukces głównie przypadkowi i nigdy nie planowała tego, by pracować w show-biznesie.

- Ciężko było się tego spodziewać. Tym bardziej że byłam w ciągu takich dziwnych, przypadkowych wydarzeń. Bo nawet zaczynając od "Top Model", to było tak, że na początku wcale nie chciałam iść do tego programu. Przyjaciółka nagrała moje zgłoszenie, partner mnie namówił, gdy nie chciałam iść na casting, praktycznie siłą mnie na niego zaprowadził. Ledwo skończył się program i dostałam propozycję poprowadzenia "Hotelu Paradise" - opowiadała.

Klaudia El Dursi przyznała, że początkowo odrzuciła tę ofertę.

- Odmówiłam raz, drugi, trzeci, ale całe szczęście, bardzo dziękuję, produkcja była zdeterminowana, by mnie do tego namówić - wyjaśniała.

Klaudia El Dursi nie ukrywa, że lubi swoją popularność

Klaudia El Dursi podkreśliła, że sława, która nagle ją dopadła, była dla niej kompletnym zaskoczeniem.

- Nie dowierzałam w to, co się dzieje wokół mnie. Było to dla mnie bardzo zaskakujące i nieoczywiste, ponieważ nie planowałam tego. To samo przychodziło - podkreśliła.

Prezenterka nie ukrywała, że lubi popularność.

- Sprawia mi to dużo przyjemności i radości, więc tak - odparła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Reporter: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: Screen Co Za Tydzień Online

Pozostałe wiadomości