Gwiazdy

Klaudia El Dursi – wiek, wykształcenie, kariera, mąż, dzieci

Gwiazdy

Autor:
Ewa
Podleśna-Ślusarczyk
Klaudia El Dursi w studiu "dzień dobry TVN"

Klaudia El Dursi szturmem zdobyła serca widzów. Jej życie zmieniło się diametralnie, gdy zgłosiła się do programu "Top Model", by sięgnąć po marzenia. Postanowiła zawalczyć o siebie, choć była starsza od wielu uczestników programu i ma już dwoje dzieci. Okazało się, że to była dla niej przepustka do wielkiego medialnego świata.

Klaudia El Dursi – wiek, dzieciństwo

Klaudia El Dursi urodziła się w 1989 r. w Bydgoszczy. Jej mamą jest Polka, natomiast tata pochodzi z Libii i to po nim odziedziczyła orientalną urodę. Mama wychowywała ją i jej siostrę sama, a z czasem po rozstaniu z tatą Klaudii związała się z mężczyzną, który stał się dla modelki ojczymem i z którym ma bardzo dobre relacje. Całe swoje życie Klaudia wychowywała się w Polsce i czuje się Polką, nie tęskni za Libią, nie ma z nią żadnych wspomnień. 

Klaudia El Dursi przez wiele lat nie miała kontaktu z ojcem, ale gdy dziewczyna miała 18 lat, jej tata odezwał się do niej i zaprosił do Libii. Okazało się, że znalazł dla niej i jej siostry mężów i chciał, by jego córki przeprowadziły się na stałe za granicę. Kobiety zerwały kontakty z ojcem, nie mogły mu wybaczyć, że chciał je sprzedać obcym mężczyznom. 

Zobacz wideo:

Sylwia Graff o nowej miłości
Sylwia Graff o nowej miłości Sylwia Graff szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów jako jedna z bohaterek programu "Żony Miami". W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl opowiedziała, jak wyglądały początki jej miłości. Źródło: Co za Tydzień

Klaudia El Dursi – kariera

Klaudia El Dursi była modelką. Wielokrotnie występowała na łamach zagranicznych wydań "Playboya", a w 2007 r. także w polskiej wersji magazynu. Zauważył ją wówczas Kuba Wojewódzki i postanowił zatrudnić ją w swoim programie. Została jego asystentką, która zaprasza gości do studia i czasem zamieniała z nimi kilka słów na kanapach. 

Niedługo potem jej rozwijającą się karierę przerwała ciąża, Klaudia w wieku 19 lat urodziła syna. Jednak to ją tylko zmotywowało do działania. W 2011 r. wygrała tytuł Miss Fitness Poland. Jednak tak naprawdę kariera Klaudii El Dursi zaczęła się w dniu, gdy pojawiła się na castingu do programu "Top Model". Do udziału w programie namówił ją partner i choć, jak sama zaznaczała, miała wątpliwości, czy to dobry kierunek, w końcu miała już 30 lat, postanowiła spróbować swoich sił. Dostała "złoty bilet" od Joanny Krupy, która ogromnie uwierzyła w potencjał modelki. Choć ostatecznie Klaudia El Dursi zajęła 5. miejsce w konkursie, to właśnie jej zaproponowano poprowadzenie nowego formatu w telewizji TVN7. Dzięki udziałowi w "Hotel Paradise" Klaudia El Dursi na stałe zagościła w polskim show-biznesie. 

Klaudia El Dursi – życie rodzinne

Klaudia El Dursi dość wcześnie została mamą Dawida, bo w wieku 19 lat. Sześć lat później urodziła Jana. Z tatą Dawida stara się mieć dobre relacje pomimo rozstania. Ostatnio nawet za pomocą mediów społecznościowych złożyła mu życzenia urodzinowe, pokazując klasę, że dla dobra dziecka można naprawdę zbudować dobrą atmosferę dla dobra dziecka.

Z Jackiem Leszczyńskim modelka tworzy zgraną parę od wielu lat, choć nie sformalizowali tego związku. Wspólnie doczekali się syna Jana. To właśnie Jacek namówił ukochaną, by spróbowała swoich sił w "Top Model" i wspierał ją, gdy rozwijała się jej kariera. Obecnie dzielą obowiązki domowe i opiekę nad chłopcami, bowiem obaj rozpoczęli już naukę w szkole podstawowej i mają dużo lekcji i zajęć dodatkowych. W rozmowie z Dzień Dobry TVN Jacek Leszczyński opowiedział, że do nagłej popularności Klaudii cała rodzina musiała się przyzwyczaić. Miał początkowo problem z tym, że ludzie komentują jego życie osobiste i to czasem w niewybredny sposób, ale znalazł na to sposób. Przestał czytać komentarze i śledzić wpisy pojawiające się w Internecie.

Zobacz także:

Autor:Ewa Podleśna-Ślusarczyk

Źródło zdjęcia głównego: ADRAS SZYLAGIY/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości