Klaudia Halejcio gratuluje narzeczonemu. Aktorka pęka z dumy

Klaudia Halejcio
Znany magazyn napisał o narzeczonym Klaudii Halejcio
Źródło: MWMEDIA
Klaudia Halejcio jest dumna ze swojego narzeczonego. Oskar Wojciechowski miał wystąpił przed Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej, co jest dużym osiągnięciem w świecie prawniczym. Zanany biznesowy magazyn zwrócił uwagę na tę sprawę, jeszcze bardziej podkreślając jej wagę.

Klaudia Halejcio to znana polska aktorka, która prywatnie jest również mamą i narzeczoną. Kilka lat temu związała się z biznesmenem Oskarem Wojciechowskim, a ich związek szybko się umocnił. W 2020 roku gwiazda ogłosiła, że wraz z ukochanym oczekują potomka. Ich córka Nel przyszła na świat w 2021 roku. W ostatnim czasie głośno było również na temat oświadczyn, na jakie zdecydował się ukochany gwiazdy.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Mateusz Janusz i Pamela Stefanowicz o związku
Mateusz Janusz i Pamela Stefanowicz o związku
Mateusz Janusz i Pamela Stefanowicz zdradzają, jak wyglądają ich kłótnie. Znaleźli złoty środek na pogodzenie się?

Klaudia Halejcio gratuluje narzeczonemu

W ostatnią sobotę Klaudia Halejcio pochwaliła się osiągnięciem swojego partnera. Oskar Wojciechowski, który prężnie rozwija swoją działalność w zakresie internetowego marketingu, przy okazji walczy również o sprawiedliwość dla polskich kredytobiorców. W związku z problemami jednego z jego ze swoich klientów, który miał ucierpieć z powodu działań banku, narzeczony gwiazdy wystąpił przed Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

Teraz wspomnianą sprawę opisał magazyn "Forbes", a aktorka nie omieszkała pogratulować partnerowi za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Klaudia Halejcio na swoim Insta Stories opublikowała screeny z artykułu.

"Pierwsza osoba w todze niebędąca prawnikiem, która miała możliwość zawrzeć głos w waszej sprawie! Wszystkich konsumentów posiadających kredyty. Przed Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej" - napisała gwiazda.

Klaudia Halejcio opublikowała screeny z artykułu znanego magazynu
Klaudia Halejcio opublikowała screeny z artykułu znanego magazynu
Źródło: Instargram @klaudiahalejcio

Klaudia Halejcio pochwaliła się zaręczynami

Klaudia Halejcio ujawniła, że jest zaręczona ze swoim partnerem Oskarem Wojciechowskim, który jest również ojcem ich córki. Wkrótce po narodzinach pociechy aktorka przeprowadziła się do luksusowej wilii pod Warszawą, o czym rozpisywały się serwisy internetowe

W międzyczasie Klaudia Halejcio była często pytana przez media o ewentualny ślub, jednak zwykle unikała odpowiedzi na te pytania. Okazało się jednak, że para jest już od dłuższego czasu zaręczona. Najpierw gwiazda opublikowała zdjęcie w białej sukni ślubnej, później dodała zdjęcie z imponującym pierścionkiem zaręczynowym na swoim palcu. Niedawno w rozmowie z portalem jastrzabpost.pl potwierdziła swoje zaręczyny.

"To był jeden z piękniejszych momentów. [...] Rok. […] To było bardzo dawno. Kusiło mnie, żeby się tym pochwalić. Natomiast cały czas byłam bombardowana pytaniami o ślub i nasz dom, więc postanowiłam, że nie zdradzę wam tej informacji, dopóki tym się nie nacieszę" - powiedziała w rozmowie z serwisem.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości