Klaudia Halejcio pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Można ją pomylić z córką

Klaudia Halejcio
Klaudia Halejcio
Źródło: MWMEDIA
Klaudia Halejcio udostępniła zdjęcie z dzieciństwa. Aż trudno uwierzyć, że aż tak się zmieniła. Aktorka zauważyła też jedną uroczą prawidłowość. Jedno jest pewne — córki z pewnością się nie wyrzeknie. Można je wręcz pomylić.

Klaudia Halejcio jest jedną z polskich gwiazd, która niemal urodziły się w show-biznesie. Dziecięce lata spędziła na planie, kultowego w latach 90. i na początku dwutysięcznych, serialu "Złotopolscy". Pamiętacie jeszcze zadziorną Angelikę? Okazuje się, że dzisiaj mogłaby mieć całkiem dobrą dublerkę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

czt_04
Margaret pokazała swój dom. Opowiedziała o swoim azylu
Źródło: Co Za Tydzień

Klaudia Halejcio wspomina dzieciństwo

O tym, jak świetnie starzeją się filmy i seriale, najlepiej świadczy to, jak często je dziś wspominamy. Zadziwiającym znakiem czasów zdaje się jednak forma. Mem jest krótki, bezpośredni i łatwy w przekazie, stąd też szybko może stać się viralem. Tak było w przypadku fragmentu serialu, który jakiś czas temu pojawił się w sieci. Wystarczyło kilka trafnych napisów i zabawny obrazek gotowy.

Na jeden z nich zareagowała sama bohaterka, Klaudia Halejcio, odtwórczyni uroczej, acz charakternej Angeliki. Publikując go na swoim instagramowym profilu, zauważyła, jak bardzo była wtedy podobna do swojej córki Nel.

"Kto pamięta Angelikę?" — spytała obserwatorów. "Nie widzę tu siebie, tylko Nel" — zauważyła.

Klaudia Halejcio
Klaudia Halejcio w Złotopolskich
Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio - czy się dziś zajmuje?

Producenci filmowi szybko zauważyli predyspozycje serialowej Angeliki, a ona sama chętnie przystała na karierę aktorską już jako dorosła kobieta. Dzisiaj ma już na koncie takie tytuły jak "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", czy "Krime story. Love story". Niemniej największą radość zdaje się sprawiać jej... śmiech. Kolejne zabawne filmiki na jej instagramowym profilu ogląda aż 700 tys. obserwujących.

Od 2020 roku Klaudia Halejcio związana jest z Oskarem Wojciechowskim, z którym wspólnie wychowuje córkę w okazałej willi na warszawskim Ursynowie. Aktorka chętnie dzieli się z fanami swoim życiem rodzinnym i pięknymi chwilami spędzonymi z najbliższymi. Wyjątkowa okazja ku temu zdarzyła się między innymi w kwietniu. To właśnie wtedy Klaudia Halejcio przyjęła oświadczyny ukochanego, a obserwatorzy mogli podziwiać na jej profilu relację z wystawnego przyjęcia w niemniej uroczym ogrodzie.

"Najlepsze, co może ci się w życiu przytrafić, to spotkać osobę, która ma tak samo nie po kolei w głowie jak ty. Możecie wreszcie wszystko razem robić nie po kolei. Prawidłowa kolejność powinna być taka: ślub – wspólne mieszkanie – dziecko. My robimy dokładnie odwrotnie! Będzie ślub!" - napisała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości