dzieciństwo

Maria Pakulnis to aktorka, która ma na koncie liczne role filmowe, serialowe i teatralne. Choć w dzieciństwie była zamkniętą i stroniącą od publicznych występów dziewczynką, aktorstwo pozwoliło rozwinąć jej skrzydła. W najnowszym wywiadzie Maria Pakulnis opowiedziała o nowej roli w filmie "Johnny", trudnym dzieciństwie i śmierci męża.

Każdy kolejny dzień w "Hotelu Paradise" to więcej emocji, paktów i sojuszy. W ferworze planowania najbliższego Rajskiego Rozdania Igor zdecydował się na chwilę szczerości. Poprosił Anastazję o rozmowę i opowiedział o swoich traumatycznych doświadczeniach z dzieciństwa. "Można to śmiało nazwać molestowaniem" - wyznał.

Gwiazda młodzieżowego serialu "iCarly" wydała autobiografię, w której opowiedziała o piekle dzieciństwa pod kontrolą toksycznej matki. Jennette McCurdy przez lata zmagała się z zaburzeniami odżywiania. Książka "Cieszę się, że moja mama umarła" obnaża całą prawdę o szczęśliwym życiu dziecięcej gwiazdy.

Maja Hirsch jest osobą leworęczną. W dzieciństwie doświadczyła przykrego zachowania osoby dorosłej, która za wszelką cenę chciała przekonać ją do używania przede wszystkim prawej ręki. Nie byli to rodzice aktorki. Gwiazda "BrzydUli" źle wspomina pewien incydent. Dziś podkreśla, że przez takie sytuacje dzieci mogą czuć się gorsze.

Jakub Jankiewicz jest dziecięcym gwiazdorem, któremu rozpoznawalność przyniosła rola w kultowej komedii romantycznej "Listy do M.". Zagrał w niej Kostka - syna Macieja Stuhra. W rozmowie z Dominiką Kowalewską z cozatydzien.tvn.pl opowiada o tym, jak wspomina pracę u boku gwiazd. Jakub Jankiewicz zdradza ponadto, jaki prezent wręczył mu jego filmowy tata.

Paweł Wilczak nie poszedł w ślady rodziców. Mama i tata aktora dali mu w dzieciństwie dużo wolności, z czego aktor chętnie korzystał. Mąż Joanny Brodzik nie uważa, że dzieci muszą być grzeczne. Opowiedział o tym, jakim był kiedyś synem i czy zmienił swoje podejście, gdy sam został ojcem. Wyznał też, w jaki sposób wychowuje swoich synów-bliźniaków.

Wiktoria Kozar, zwyciężczyni 5. edycji "Hotelu Paradise" pokazała swoje zdjęcie z dzieciństwa. Odpowiedziała na pytanie internautów i wyjaśniła, że nie wystarczy wyglądać dobrze, by być dobrym człowiekiem. Zgadzacie się?

Mariusz Kozak to jeden z najbardziej charakterystycznych uczestników programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Od niedawna rozwija się także w kierunku dziennikarskim i co jakiś czas w mediach społecznościowych pojawiają się jego wywiady i rozmowy. Zanim jednak stał się showmanem, walczył z nieśmiałością. O telewizyjnej terapii i początkach kariery opowiedział w rozmowie z Dagmarą Olszewską.

W najnowszym wywiadzie Joanna Kurowska opowiedziała o trudnych doświadczeniach z dzieciństwa. Aktorka zdradziła, jaki był jej rodzinny dom i wyznała, że chorująca na raka mama wysłała ją do liceum prowadzonego przez siostry.

Aleksandra Kwaśniewska udzieliła szczerego wywiadu, w którym wróciła wspomnieniami do swojego dzieciństwa i późniejszych lat. Przyznała, że miała kompleksy na punkcie swojego wyglądu. Teraz dziwi się, że mogła się sobie nie podobać. Dziennikarka powróciła też do kwestii bezdzietności. Co ją najbardziej zabolało?

Filip Chajzer opowiedział o tym, jak spędził z synem Dzień Dziecka. W rozmowie z Kaliną Szymankiewicz z cozatydzien.tvn.pl prezenter TVN opowiedział o swoim dzieciństwie.

Janusz Chabior coraz częściej pokazuje zdjęcia z rodziną. Tym razem aktor zdecydował się pokazać zdjęcie z dzieciństwa ze swoim młodszym bratem. Internauci są zachwyceni widokiem małego Janusza Chabiora w czapce... Indianina.

Piotr "Liroy" Marzec to znany polski raper. W programie "Przez Atlantyk" opowiedział o swojej trudnej sytuacji rodzinnej w przeszłości. Muzyk był ofiarą przemocy domowej. Często bał się o swoje życie i musiał uciekać z domu przed pijanym ojcem.

Ewa Minge podzieliła się z internautami czułym wspomnieniem świąt w jej rodzinnym domu. Znana projektantka opisała kilka sytuacji, za którymi tęskni i wymieniła członków rodziny. Dodała, że dziś nie ma już prawie nikogo. "Byliśmy dużą, piękną, ciepłą rodziną" - napisała.

Piotr "Liroy" Marzec to znany polski raper. W programie "Przez Atlantyk" opowiedział o swojej relacji z dziećmi i trudnej sytuacji z przeszłości. Muzyk był ofiarą przemocy domowej.

Karolina Antoniades to jedna z bohaterek programu "Żony Miami". Widzowie z zapartym tchem śledzili jej losy w pięknym i gorącym Miami. W rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedziała, jak wyglądało jej życie w Polsce. "Moje dzieciństwo nie wyglądało do końca tak, jak innych dzieci".

Joanna Jabłczyńska za pośrednictwem mediów społecznościowych udostępniła radosne wspomnienia dzieciństwa. Beztroskie czasy harcerstwa, piosenek śpiewanych przy ognisku i dźwięków gitary wyjątkowo przypadły do gustu internautom. Film z domowego archiwum aktorki wywołał dużo wspomnień także u fanów.

Michał Wiśniewski za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował zdjęcie, dzięki któremu wielu osobom na twarzy pojawi się uśmiech. Niestety, sam piosenkarz nie posiada takich pamiątek. "Własne dzieciństwo pozostało jedynie w ułamkach wspomnień".

Róża Kozakowska jest polską lekkoatletką. Sportsmenka wygrała dwa medale podczas Igrzysk Paraolimpijskich 2021. Srebrny medal w Tokio dostała za pchnięcie kulą, a złoty za rzut maczugą, którym pobiła rekord świata. Teraz w rozmowie z Martyną Wojciechowską opowiedziała o swoim dzieciństwie. Dziennikarka nie mogła powstrzymać łez.