Klaudia Halejcio odtworzyła ciążowe zdjęcie Fani dopatrzyli się małej wpadki graficznej

Klaudia Halejcio
Klaudia Halejcio porównała dwa zdjęcia. Zmieniło się całe jej życie
Źródło: MW MEDIA
Klaudia Halejcio to niekwestionowana gwiazda internetowych skeczów. Aktorka swój kabaretowy dryg przekuła w zabawne, krótkie formy, które pokochali jej obserwatorzy w mediach społecznościowych. Niedawno zdecydowała się także na pokazanie rodzinnej pamiątki. Przedstawiła dwa zdjęcia, na których widać, jak diametralnie zmieniło się jej życie i ciało w ostatnim czasie.

Klaudia Halejcio za pośrednictwem Instagrama i TikToka relacjonowała większość ważnych momentów swojego życia. Internauci towarzyszyli jej przez okres ciąży, przeprowadzki i remontu pięknej willi, a teraz mogą niemal codziennie doglądać tego, jak odnajduje się w roli mamy. W porównywanych zdjęciach dopatrzyli się jednego, zastanawiającego szczegółu. Też zwróciliście na to uwagę?

Klaudia Halejcio - czym zajmuje się gwiazda?

Klaudia Halejcio to niekwestionowana gwiazda TikToka. Aktorka często publikuje treści, które stają się wielkim hitem wśród młodzieży. Satyryczne podejście do życia, codzienności i zachowań innych powoduje, że każdego dnia gromadzi coraz większe grono wiernych odbiorców. 

Gwiazda niedawno doczekała się pierwszego dziecka. Śliczna Nel często występuje u boku mamy na filmach w mediach społecznościowych. Aktorka, odpowiadając na prośby internautów, dzieli się wskazówkami dotyczącymi pielęgnacji czy akcesoriów, które sprawdziły się u niej w domu. To właśnie porównanie zdjęć z małą Nel wywołało tak wielkie poruszenie w sieci. 

"Pani w ciąży wyglądała pięknie, ale i z dzieckiem na rękach cudnie. Jedna z najpiękniejszych Polek, bez dwóch zdań" - skomentowała post na Instagramie obserwatorka aktorki.

Karolina Antoniades z "Żon Miami" walczy z bezpłodnością
Karolina Antoniades z "Żon Miami" od lat stara się o drugie dziecko. Athena chciałaby mieć siostrę? "Tylko zięki temu się jeszcze nie poddaliśmy"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Klaudia Halejcio - zdjęcie z córką

Aktorka opublikowała na Instagramie niemal dwa identyczne zdjęcia. Na jednym — widać wyraźnie zaokrąglony, ciążowy brzuszek. Na drugim, trzyma na rękach niemal roczną Nel. Internauci zachwycili się porównaniem i tym, jak gwiazda perfekcyjnie prezentowała się podczas ciąży i teraz, w okresie wczesnego macierzyństwa. 

"Ma Pani piękną córkę. Ale co tu się dziwić, gdy mama taka ładna" - czytamy pod postem aktorki.

Czujnym oczom obserwatorów nie umknął jednak jeden szczegół. Kilka osób w komentarzach zwróciło uwagę na spodnie, które aktorka miała na sobie. Według nich Klaudia Halejcio została… komputerowo przeklejona. Dżinsy bowiem są ułożone w identyczny sposób a tylko poza aktorki i górna część zdjęcia całkowicie się od siebie różnią. Zgadzacie się z tymi opiniami?

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości