Aneta i Robert świętują rocznicę ślubu w wyjątkowym miejscu. Poznajecie?

Aneta Czajkowska i Robert Żuchowski z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" świętują rocznicę ślubu
Aneta i Robert ze "ŚOPW" świętują rocznicę ślubu
Źródło: Instagram/anet.zuchowska
Aneta Czajkowska i Robert Żuchowski z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętują pierwszą rocznicę małżeństwa. Z tej okazji para została zaproszona na Zamek w Ogrodzieńcu, gdzie też po raz pierwszy mieli okazję się spotkać. Wyjątkową randką pochwalili się na Instagramie.

Aneta Czajkowska i Robert Żuchowski poznali się na planie 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Uczestnicy zostali idealnie dopasowani do siebie przez ekspertów, a ich uczucie zrodziło się w błyskawicznym tempie. Sympatyczna para od razu skradła serca widzów. Aneta po ślubie przyjęła nazwisko męża, z którym tworzy szczęśliwy związek, urodziło im się także dziecko. Teraz zakochani świętują swoją pierwszą rocznicę.

Aneta Czajkowska i Robert Żuchowski świętują pierwszą rocznicę ślubu

Aneta Czajkowska jest bardzo aktywna na Instagramie, dzięki czemu jej fani wiedzą, co u niej słychać. 24 kwietnia celebrytka opublikowała wyjątkowy dla niej i Roberta Żuchowskiego post z okazji świętowania ich pierwszej rocznicy ślubu.

Para w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" powiedziała sobie "tak" w niezwykłej scenerii - na Zamku w Ogrodzieńcu. Z okazji ich pierwszej rocznicy małżonkowie zostali ponownie zaproszeni przez władze miasta do tego miejsca. Aneta Czajkowska pochwaliła się zdjęciami z randki na swoim profilu. Była romantyczna kolacja, płatki róż i bukiet kwiatów.

"Rok później jesteśmy tu znowu. Dziękujemy za ten wieczór i tak wspaniałą niespodziankę miastu Ogrodzieniec i każdej osobie, która była w to zaangażowana" - napisała Aneta Czajkowska.

Pod postem posypały się komentarze od fanów.

"Wspaniali!!! Tyle czasu już minęło, ogromne gratulacje i buziaki";

"Dużo miłości i radości na kolejne lata";

"Jak się miło na was patrzy. Uwielbiam was" - piszą internauci.

ZUCHOWSKA_INSTAPOPULARNOSC
Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szczerze o popularności

Aneta i Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostali rodzicami

Aneta Czajkowska i Robert Żuchowski w dość krótkim czasie po zakończeniu edycji doczekali się synka. Szczęśliwa para nie ukrywała długo tej nowiny i podzieliła się nią z fanami. Kilka miesięcy temu zakochani wyprawili też bajkowe baby shower, podczas którego zdradzili płeć maluszka. Okazało się, że spodziewali się chłopca.

Syn pary przyszedł na świat 2 lutego 2022 roku i otrzymał imię Mieszko. Chłopiec często pojawia się w mediach społecznościowych rodziców, a fani nie mają wątpliwości, że urodził się w bardzo kochającej się rodzinie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Instagram/anet.zuchowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości