Gwiazdy

Klaudia Halejcio o wakacjach z dzieckiem. "Przyznam, że jest to rodzaj pracy"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Źródło:
Jastrząb Post
Klaudia Halejcio

Pomimo jesiennej aury Klaudia Halejcio wciąż ma w planach urlop. Aktorka niedawno wróciła z podróży, na którą zabrała córkę. Teraz przyszedł czas na rodziców. W najnowszym wywiadzie Klaudia Halejcio zdradziła, czemu tym razem stawiają na wyjazd we dwoje i czym są dla niej wakacje z dzieckiem.

Choć sezon urlopowy właściwie dobiegł końca, zagraniczne wyjazdy wciąż cieszą się ogromną popularnością. Klaudia Halejcio ma za sobą wakacje w babskim gronie, na które zabrała córkę. Wyjazd relacjonowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, tworząc treści z charakterystyczną dla siebie nutą dystansu do świata. Aktorka ma jednak w planach kolejną podróż, tym razem jedynie z mężem.

Klaudia Halejcio tłumaczy się z wakacji bez córki

W rozmowie z serwisem Jastrząb Post Klaudia Halejcio opowiedziała o najbliższych planach. Aktorka chciałaby wybrać się w podróż sam na sam z mężem. Gwiazda wielokrotnie podkreślała, że rodzice również muszą mieć czas tylko dla siebie.

"Mam nadzieję, że uda się wylecieć na wakacje. Chcemy spędzić czas tylko we dwoje. Raczej bez dziecka, dziecko zostanie z babcią. Ja dopiero wróciłam z wakacji z maluchem, więc teraz czas dla nas. Zawsze podkreślam, że my pielęgnujemy ten czas sam na sam" - przyznała.

Klaudia Halejcio wytłumaczyła, dlaczego tym razem nie zabierze ze sobą córki. Dla aktorki wakacje z dzieckiem, choć przyjemne, są wciąż pracą. Ostatni wyjazd całkowicie podporządkowała pod Nel, teraz chciałaby faktycznie odpocząć.

"Myśląc o wakacjach z moim dzieckiem, to przyznam, że jest to rodzaj pracy. Nie położysz się tak, jakbyś chciała, nie poczytasz sobie książki na leżaku, nie poleżysz sobie z drinkiem z palemką, tylko całe wakacje ustawiasz pod malucha" - powiedziała.

Klaudia El Dursi o opalaniu się topless i akcji "Top Freedom"
Klaudia El Dursi o opalaniu się topless i akcji "Top Freedom" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Klaudia Halejcio na wakacjach z córką

Klaudia Halejcio jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, które stały się dla niej nie tylko kanałem wykorzystywanym do kontaktu z fanami, ale również miejscem pracy. Aktorka przygotowuje profesjonalne filmiki, które bawią internautów do łez. Ponadto gwiazda dzieli się swoją codziennością, w tym prezentuje m.in. efekty aranżacji niedawno kupionej willi. Toteż nie mogło zabraknąć relacji z babskiego wyjazdu, na który udała się z najbliższymi kobietami. Z charakterystycznym dla siebie dystansem zaprezentowała m.in. sposób na to, jak sprawić, by dziecko na wakacjach zniknęło.

W rozmowie przyznała, że wyjazd był w pełni podporządkowany rytmowi dnia córki. Komfort i radość malucha były dla niej najważniejsze.

"Skoro wybierasz się z nim, to ja przynajmniej chciałam, żeby ona miała jak najwięcej radości. Każde miejsce było przemyślane pod jej kątem, co zje, jak będzie mogła się bawić, wszystko dopasowane pod rytm jej spania, więc ona tutaj była królową, a ja musiałam się dopasować i zrobić tak, żeby ona była jak najbardziej szczęśliwa. Jeśli masz u boku małego człowieka, którego kochasz bezwarunkowo, to jego radość jest bezcenna. W ogóle przy dziecku to jest praca na pełen etat. Ale jak możesz być w pięknym miejscu - mieć słońce i przy tym być z dzieciakiem, to jest super sprawa" - powiedziała.

Tym razem czas na odpoczynek rodziców!

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło: Jastrząb Post

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości