Klaudia Kulawik podbiła serca widzów "Mam Talent!". Dziś zachwyca głosem i urodą

Klaudia Kulawik w finale "Mam Talent"
Klaudia Kulawik w finale "Mam Talent"
Źródło: MWMEDIA
Choć od pierwszego sezonu "Mam Talent!" minęło już 14 lat, to zapewne większość fanów programu do tej pory pamięta jeden z występów. Kiedy na scenie pojawiła się urocza 11-latka, nikt nie spodziewał się, jaki utwór wykona. "Dziwny jest ten świat" Czesława Niemena w wykonaniu Klaudii Kulawik przeszedł do historii. Po programie dziewczyna zniknęła z mediów. Czym zajmuje się i jak wygląda dziś?

W 2008 roku stacja TVN wypuściła pierwszy sezon programu "Mam Talent!". Show zachwyciło widzów i gromadziło co tydzień przed telewizorami ogromną widownię. Tłumy ludzi zgłaszały się także na castingi, aby pokazać światu swoje niezwykłe umiejętności. Wśród nich była także Klaudia Kulawik. 11-letnia dziewczyna zauroczyła wszystkich. Jak wygląda i co robi dzisiaj?

Klaudia Kulawik zachwyciła widzów "Mam Talent!" piosenką Czesława Niemena

Rok 2008 był przełomowy, jeśli chodzi o programy typu "talent show" w Polsce. To wtedy telewizja TVN wyemitowała pierwsze odcinki "Mam Talent!". Program okazał się hitem. Polacy chętnie zasiadali przed telewizorami, aby oglądać, jakie talenty zaprezentują uczestnicy. I trzeba przyznać, że niektóre z nich były tak niezwykłe, że po prostu wbijały w fotel.

Kiedy na scenie pojawiła się drobna dziewczynka z krótkimi włosami, niewinnym uśmiechem w uroczej sukience, nikt nie spodziewał się repertuaru, jaki zaprezentuje. Klaudia Kulawik zdobyła serca widzów, wykonując perfekcyjnie utwór Czesława Niemena "Dziwny jest ten świat". W programie zajęła wysokie drugie miejsce. Wygraną 100 tys. złotych przeznaczyła na swój rozwój muzyczny.

Klaudia Kulawik w finale "Mam Talent"
Klaudia Kulawik w finale "Mam Talent"
Źródło: MWMEDIA
Fryderyki 2022. Artyści o swoim zwycięstwie
Źródło: Co Za Tydzień

Klaudia Kulawik - co gwiazda "Mam Talent!" robi dziś?

Zaraz po finale show Klaudia Kulawik i jej rodzice zostali zasypani różnymi zawodowymi propozycjami. Jednak nie chcieli z nich skorzystać. Dziewczynka wzięła udział w trasie koncertowej "Mam Talent!", ale odmówiła nagrania płyty, bo nie była na to gotowa. Nagrodę 100 tysięcy złotych wygraną w programie "Mam Talent!" rodzice Klaudii Kulawik przeznaczyli na jej edukację muzyczną.

Pochodząca z Ryczówki w województwie małopolskim dziewczyna, dostała się na studia w prestiżowej szkole muzycznej w Londynie - British and Irish Modern Music Institute, którą ukończyli znani artyści, tacy jak Tom Odell, James Bay czy George Ezra. Dzisiaj jest już jej absolwentką i nagrywa własne utwory, które publikuje w serwisie Youtube. W 2019 roku nagrała też pierwszą EP-kę.

Klaudia Kulawik - niezwykła przemiana gwiazdy "Mam Talent!" 

Klaudia Kulawik prowadzi swój profil na Instagramie. Jest w stałym kontakcie z obserwatorami. Często informuje ich o projektach muzycznych, w których bierze udział, a także udostępnia nagrania własnych kompozycji. Niektórzy internauci zwracają uwagę na jej niezwykłą przemianę i nie mogą wyjść z podziwu nad jej urodą. Gwiazda "Mam Talent!" nie jest już małą dziewczynką, ale przepiękną dorosłą kobietą!

"Przepraszam za porównanie, ale przeistoczyła się pani z poczwarki w pięknego motyla!", "Ojej, pamiętam cię jako nieśmiałą, skromną dziewczynkę, a teraz piękna kobietka" - czytamy w komentarzach pod postami Klaudii Kulawik.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości