Kourtney Kardashian i Travis Barker wzięli ślub. Ceremonia była tajemnicą

Kourtney Kardashian i Travis Barker wzięli ślub
Kourtney Kardashian i Travis Barker wzięli ślub
Źródło: Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic/Getty Images
Kourtney Kardashian i Travis Barker niedawno powiedzieli sobie "tak" w Las Vegas, jednak ceremonia nie miała oficjalnego charakteru i w świetle prawa w ogóle nie została zawarta. Zakochani jednak szybko to naprawili i wzięli prawdziwy ślub.

Kourtney Kardashian po wielu latach trwania w toksycznym związku w końcu jest szczęśliwa. Najstarsza ze sławnych sióstr przez długi czas była związana ze Scottem Disickiem, z którym ma też trójkę dzieci. Celebryta wiele razy zawodził swoją byłą partnerkę na oczach kamer. Stale imprezował i ją zdradzał. W końcu Kourtney Kardashian powiedziała dość i zerwała tę relację. Wtedy u jej boku po raz kolejny pojawił się jej wieloletni przyjaciel Travis Baker, z którym właśnie wzięła ślub.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Kourtney Kardashian i Travis Baker wzięli sekretny ślub

Kourtney Kardashian i Travis Baker są parą od półtora roku. Zakochani dość szybko się zaręczyli i zdążyli w tym czasie wziąć aż dwa śluby. Jeden dla żartów, a drugi na poważnie.

Niedawno celebrytka i perkusista pojechali do Las Vegas, gdzie w słynnej kaplicy po raz pierwszy powiedzieli sobie "tak". Fikcyjnego ślubu udzielał im sobowtór Elvisa Presleya, a narzeczeni pochwalili się wszystkim w sieci. Najstarsza ze sławnych sióstr zaznaczyła jednak, że ceremonia nie miała mocy prawnej, więc formalnie była wciąż niezamężna.

Zaledwie miesiąc później para ponownie stanęła na ślubnym kobiercu, tym razem tym prawdziwym. Kourtney Kardashian i Travis Baker pobrali się w minioną niedzielę w Santa Barbra, o czym jako pierwszy poinformował magazyn "TMZ".

Kourtney Kardashian postawiła na białą suknię, w której przyuważyli ją czujni mieszkańcy okolicy. Celebrytka weszła razem z narzeczonym do urzędu stanu cywilnego w Anacapa, gdzie odbył się ślub. Zakochanym towarzyszyli też goście: babcia celebrytki Mary Jo oraz ojciec Travisa Bakera Randy. Młoda para odjechała spod budynku czarnym kabrioletem z tabliczką "just married", która oznacza nowożeńców.

Mgazyn "TMZ" podkreśla, że małżonkowie zdecydowali się na skromną i cichą ceremonię i najprawdopodobniej zrezygnowali z wesela z rozmachem.

Danuta Stenka o małżeństwie. "To nie płynęło łódeczką po lustrzanej tafli"
Danuta Stenka w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o swoim ponad 30-letnim małżeństwie. Gwiazda przyznała, że nie zawsze jej wspólne życie z mężem było usłane różami, a gdy jej córki wyprowadziły się z domu, przeszła prawdziwą próbę. - Poczułam, że to jest taki moment, kiedy życie mówi "sprawdzian związkowy" - wspominała.

Kourtney Kardashian i Travis Baker początkowo byli przyjaciółmi

Kourtney Kardashian i Travis Baker znają się od lat, ale dopiero od niedługiego czasu są parą. Celebrytka i muzyk mieszkali w tym samym mieście i na tym samym osiedlu, jeszcze długo przed tym, jak stali się rozpoznawalni. Później ich przyjaźń kwitła: chodzili razem na lunche, wspólnie ćwiczyli i chodzili na nabożeństwa. Rodziny Kourtney Kardashian i Travisa Bakera również są zaprzyjaźnione. Celebrytka od zawsze ma dobry kontakt z dziećmi perkusisty i odwrotnie.

Kourtney Kardashian po rozstaniu ze Scottem Disickiem wielokrotnie była widywana w towarzystwie Travisa Bakera, jednak oboje zaznaczali wówczas, że to jedynie wieloletnia przyjaźń. W końcu jednak ta relacja przerodziła się w coś głębszego i na początku 2021 roku para potwierdziła, że są razem. Od tamtej pory zakochani chętnie dzielą się swoim szczęściem w mediach społecznościowych.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości