Celebrytki kiedyś i dziś. Tiktoker obnaża prawdę o wyglądzie najsłynniejszych gwiazd show-biznesu

Autor:
Dominika
Kowalewska
Celebrytki kiedyś i dziś. Tiktoker obnaża prawdę o wyglądzie najsłynniejszych gwiazd show-biznesu

Zabiegi medycyny estetycznej, a nawet operacje plastyczne, nie są niczym zaskakującym w show-biznesie. Celebrytki i celebryci robią wszystko, by ograniczyć widoczność oznak niechybnie upływającego czasu. Ale nie tylko myśl o nieuniknionej starości przyświeca gwiazdom, które sięgają po pomoc specjalistów. Kto zdecydował się na ingerencję skalpela? Tiktoker pokazał, jak wyglądałyby gwiazdy i celebrytki, gdyby nie operacje. Jest różnica? Sami zobaczcie.

Poprawa niedoskonałości dzieła matki natury nigdy nie była tak łatwa i ogólnodostępna. Niektóre gwiazdy można uznać za niekwestionowane "twarze" medycyny estetycznej. Fani zapomnieli już, jak wyglądały, zanim poddały się szeregom skomplikowanych operacji. Jednak internet nie zapomina! Tiktoker, niejaki Gian Wolf, zasłynął w sieci za sprawą zaskakujących zestawień. Obnaża celebrytki i pokazuje, jak wyglądałyby, gdyby nie setki tysięcy dolarów wydanych w gabinetach medycyny estetycznej. Jak wyglądałyby Kardashianki, Ariana Grande, Donatella Versace czy Bella Hadid, gdyby nie zdecydowały się na operacje plastyczne?

Jak wyglądałyby siostry Kardashian-Jenner bez ingerencji skalpela?

Przedstawicielki słynnego rodu Kardashian-Jenner uznawane są za jedne z najpiękniejszych kobiet na świecie. Niektóre od najmłodszych lat żyją w blasku fleszy. Wszystko za sprawą show – "Z kamerą u Kardashianów" – prezentującego życie ekscentrycznej rodziny. Dzięki temu widzowie mogli obserwować, jak dorastają Kylie i Kendell oraz jak z codziennością radziły sobie starsze siostry m.in. Kim i Kourtney. Z łatwością można odnaleźć materiały, które pozwalają na porównanie, w jaki sposób celebrytki zmieniały się na przestrzeni lat. Wykorzystał to twórca działający na platformie TikTok. Gian Wolf zestawił fotografie sprzed lat z aktualnymi wizerunkami m.in. Kylie Jenner, Kendall Jenner oraz Khloé Kardashian.

Oficjalnie celebrytki wciąż zaprzeczają, jakoby miały poddać się operacjom. Część z nich podtrzymuje, że zmiany w ich wyglądzie to konsekwencje dorastania czy zabiegów medycyny estetycznej, ale nie operacji.

Ela Pruszyńska z "Żon Miami" o celach w życiu
Ela Pruszyńska z "Żon Miami" o celach w życiu Ela Pruszyńska z "Żon Miami" o celach w życiu

Ariana Grande i Donatella Versace kiedyś i dziś. Co się zmieniło?

Na fali popularności prezentowanych treści, twórca zestawił wizerunki również innych gwiazd. Bohaterką cyklu została m.in. Ariana Grande, u której zmiana wyglądu nie jest aż tak widoczna. Natomiast Donatella Versace – projektantka i współwłaścicielka domu mody Versace – znana jest z tego, że od lat poddaje się zarówno zabiegom medycyny estetycznej, jak i operacjom. Ikona stylu wyglądałaby lepiej, gdyby jej wygląd został poddany próbie czasu? To musicie ocenić sami.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości