Kristen Stewart zaskoczyła stylizacją. Pojawiła się na czerwonym dywanie bez... spodni

Kristen Stewart
Kristen Stewart
Źródło: Getty Images North America
Kristen Stewart pojawiła się na premierze filmu "Love Lies Bleeding", a jej stylizacja skradła show. Nikt obok 33-letniej aktorki nie przeszedł obojętnie, a wszystko za sprawą kontrowersyjnego kostiumu, do którego gwiazda "Zmierzchu" nie założyła spodni. Zobaczcie sami.

Kristen Stewart przygodę z aktorstwem rozpoczęła jeszcze jako dziecko. Kiedy miała osiem lat, została zauważona przez agenta, a niebawem pojawiła się w filmie produkcji Disney Channel "Metamorfoza", a także zagrała małą rolę w filmie "Flintstonowie: Niech żyje Rock Vegas!".

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

"Szafy gwiazd"
"Szafy gwiazd". Blanka o swoim stylu i ubraniach, w których chodziła do szkoły. "Nauczyciele nie byli zadowoleni"
Źródło: cozatydzien.tv.pl

Kristen Stewart odcina się od wizerunku Belli ze "Zmierzchu"

Pierwszą główną rolę Kristen Stewart zagrała w wieku 14 lat, jednak największą popularność zdobyła w filmie "Zmierzch", gdzie wcieliła się w postać Belli Swan, u boku Roberta Pattinsona jako Edwarda Cullena. Cała saga "Zmierzch" czyli "Księżyc w nowiu", "Zaćmienie" i dwie części "Przed świtem" cieszyła się olbrzymią popularnością na całym świecie, a Kristen Stewart zyskała miano gwiazdy.

Niedługo później na jaw wyszedł jej związek z Robertem Pattinsonem, z którym była w miłosnej relacji na ekranie, co sprawiło, że seria filmów sagi "Zmierzch" stała się jeszcze bardziej popularna. Mimo że krytycy nie polubili tej ekranizacji, to miliony fanów chciało za wszelką cenę stać się Bellą i Edwardem.

Ich miłosna sielanka nie trwała długo, bowiem w 2012 r. w prasie pojawiły się zdjęcia, które dowodziły zdrady Kristen Stewart z Rupertem Sandersem, co ostatecznie zakończyło jej związek z Robertem Pattinsonem w 2013 r. Później aktorka spotykała się z piosenkarką SoKo i przez dłuższy czas z Alicią Cargile, bowiem aktorka jest biseksualna.

Kristen Stewart i Robert Pattinson
Kristen Stewart i Robert Pattinson
Źródło: FilmMagic

Kristen Stewart zaskoczyła stylizacją

W październiku 2021 r. zaręczyła się ze swoją partnerką, Dylan Meyer, z którą spotyka się od kilku lat. Również w ostatnich latach Kristen Stewart wyraźnie pokazała, że chce odciąć się od wizerunku nastolatki zakochanej w wampirze, który przyległ po niej po "Zmierzchu" i robiła wszystko, żeby ludzie nie kojarzyli jej z rolą sprzed lat.

Kristen Stewart niejednokrotnie eksperymentowała ze swoim wyglądem, fryzurą czy stylizacjami, o głośnych romansach nie wspominając. Teraz aktorka również zaskoczyła fanów. W Los Angeles odbyła się uroczysta premiera dreszczowca "Love Lies Bleeding", w którym Kristen Stewart zagrała główną rolę.

Przy okazji premiery filmu aktorka wybrała stylizację z pazurem. Kristen Stewart wybrała na ten wieczór mocno wycięte, czarne body, do których dobrała rajstopy i szpilki, a do tego dodała czarną marynarkę. Niektórzy twierdzą, że aktorka wybrała zbyt odważny look. Zobaczcie sami.

Kristen Stewart
Kristen Stewart
Źródło: Getty Images North America
Kristen Stewart
Kristen Stewart
Źródło: Getty Images North America

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images North America

podziel się:

Pozostałe wiadomości