Małgorzata Łukaszczyk nową bohaterką w 3. sezonie "Diabelnie boskich". "Kobieta petarda"

Małgorzata Łukaszczyk w "Diabelnie boskich 3"
Małgorzata Łukaszczyk w "Diabelnie boskich 3"
Źródło: TTV/Instagram
Wiosną 2024 na antenę TTV wróciły "Diabelnie boskie". W 3. sezonie programu na widzów czekały dwie niespodzianki. Do gry wkroczyły bowiem dwie przebojowe kobiety. Annę Renusz fani znajdą doskonale. A co wiemy o Małgorzacie Łukaszczyk?

W nowych "Diabelnie boskich" przyjrzymy się, jak dalej toczą się losy znanych i lubianych bohaterek. W 3. sezonie programu zobaczymy, jak Patryk ze wsparciem żony Izy radzi sobie w Ochotniczej Straży Pożarnej. Przeniesiemy się też do słonecznej Hiszpanii, aby zobaczyć, jak się ma związek Cariny i Eliego. Zobaczymy też, jak prosperuje funeralny biznes Julii von Stein oraz jak zmiany w życiu najbliższych znosi Laluna. Poznamy też codzienne życie nowych bohaterek.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Małgorzata Łukaszczyk w programie "Diabelnie Boskie"
Małgorzata Łukaszczyk w programie "Diabelnie Boskie"
Źródło: TTV

Małgorzata Łukaszczyk w programie "Diabelnie Boskie" - kim jest? Instagram

W 3. sezonie programu "Diabelnie boskie" powitamy na pokładzie dwie nowe postacie. Jedną z nich jest Małgorzata Łukaszczyk. To świeża twarz w ekipie gwiazd telewizji TTV. Jej aktywność możemy śledzić w mediach społecznościowych. Znajdziemy ją na Instagramie pod nickiem @xmalgorzatalukaszczykx. Po opublikowanych na przez nową bohaterkę zdjęciach możemy stwierdzić, że prowadzi ona iście królewskie życie.

Fascynuje ją góralskie życie. Dodaje też liczne relacje z podróży. Kocha zwierzęta, a w szczególności psy. Jej pasją jest też śpiew klasyczny. W sieci umieszcza śpiewane przez siebie utwory.

"Kobieta petarda o wielkim sercu" - tak podsumowują ją znajomi, co można przeczytać na jej profilu.

Małgosia dzieli swoje życie między Polskę a Holandię. Kocha Zakopane i tam ze swoją córką, czuje się najlepiej. Natalia jest młodą wokalistką, która mimo hinduskich korzeni wychowana została w duchu polskiego patriotyzmu, a Małgosia towarzyszy jej w karierze jako menadżerka.

"Diabelnie boskie" – kiedy 3. sezon?

Widzowie pokochali bohaterki nowego reality-show stacji TTV, które doczekało się już 3. sezonu. Dla tych, którzy nie mogą się doczekać, aby sprawdzić, jak toczą się losy bohaterek, mamy świetne wieści. Nowy sezon programu TTV "Diabelnie boskie" startuje już 1 marca. Emisja dwóch odcinków w piątki o 22.05 na antenie TTV i w Playerze.

W 3. sezonie reality-show "Diabelnie boskie" widzowie zobaczą znane już bohaterki - Alex MorzyńskąIzę Macudzińską-Borowiak, Katarzynę "Lalunę" Lirsz, Julię von Stein oraz Carinę Lundmark. Do grona bohaterek programu dołączą także nowe twarze. To Anna Renusz znana z programów TTV oraz całkiem nowa postać - Małgorzata Łukaszczyk.

"Diablenie boskie 3"
"Diablenie boskie 3"
Źródło: TTV

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TTV/Instagram

podziel się:

Pozostałe wiadomości