Magdalena Schejbal znalazła się w podręczniku do WOS-u. Wszystko dzięki "Kryminalnym"

Autor:
Dominika
Kowalewska
Magda Schejbal

Magdalena Schejbal dokonała zaskakującego odkrycia. Aktorka znalazła swoje zdjęcie w miejscu, którego zdecydowanie się nie spodziewała. Jej podobizna została wykorzystana w jednym ze szkolnych podręczników.

Magdalena Schejbal jest polską aktorką filmową i teatralną, której rozpoznawalność przyniósł serial "Kryminalni". Produkcja była dla niej zresztą początkiem telewizyjnej kariery. U boku Maćka Zakościelnego i Marka Włodarczyka zdobywała sympatię widzów. Serial był emitowany na antenie stacji TVN w latach 2004-2008 i opowiadał o codzienności policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Stołecznej Policji.

Serial "Skazana" wraca na ekrany. Czego widzowie mogą spodziewać się w 2. sezonie?

Serial "Skazana" wraca na ekrany. Czego widzowie mogą spodziewać się w 2. sezonie?
Serial "Skazana" wraca na ekrany. Czego widzowie mogą spodziewać się w 2. sezonie? "Skazana" powraca z 2. sezonem. Agata Kulesza opowiedziała o roli i losach bohaterki - Alicji Mazur. Co zaskoczy widzów?

Magdalena Schejbal w podręczniku do WOS-u

Aktorka jest aktywna w mediach społecznościowych, a jej instagramowy profil obserwuje prawie 58 tys. internautów. Magdalena Schejbal dzieli się za jego pośrednictwem owocami pracy zawodowej oraz niekiedy publikuje zdjęcia pochodzące z prywatnych albumów. Jakiś czas temu pochwaliła się rezultatem metamorfozy, którą przeszła.

Tym razem podzieliła się z internautami niezwykłym odkryciem. Okazało się, że aktorka znalazła swoją podobiznę w jednym ze szkolnych podręczników. Twórcy publikacji wykorzystali zdjęcie aktorki pochodzące z serialu "Kryminalni". Na załączonych obrazku Magdalena Schejbal ma na sobie policyjny strój galowy. Aktorka nie kryła zaskoczenia tym nietypowym odkryciem.

"No i dzień dobry no i proszę! Zdębiałam. Dochodzę do siebie. Taka niespodzianka" - napisała pod zdjęciem.

Magda Schejbal - afera złamała jej karierę

W 2010 roku Magda Schejbal rozpoczęła pracę na planie serialu o losach karierowiczki, która przeprowadza się do Zakopanego. Choć główna rola w tej produkcji była dla niej bramą do wielkiej kariery, ostatecznie okazała się również jej spektakularnym końcem.

W 2015 roku Magda Schejbal stała się bohaterką głośnej afery. Zarzucała producentom niewypłacalność oraz mobbing. Sprawa zakończyła się głośnym procesem, a jego wynik znacząco wpłynął na dalszą karierę aktorki. Producent złożył pozew o naruszenie dóbr osobistych, który Magda Schejbal przegrała - musiała przeprosić. Od tamtej pory kariera aktorki zwolniła. Gwiazda powoli wraca na ekrany i wciąż kontynuuje pracę na deskach teatralnych.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości