Nie żyje aktorka z "Ostrego dyżuru". Mary Mara miała 61 lat

Mary Mara nie żyje. Aktorka utonęła w rzece
Mary Mara nie żyje. Aktorka utonęła w rzece
Źródło: Getty Images/Twitter @CNN
Nie żyje gwiazda amerykańskich seriali. Mary Mara miała 61 lat. Polscy widzowie mogą kojarzyć aktorkę z serialu "Ostry dyżur". Ze wstępnych ustaleń nowojorskiej polski wynika, że aktorka utopiła się w rzece Świętego Wawrzyńca.

Mary Mara nie żyje. Grała w "Ostrym dyżurze" i "Dexterze"

O nagłej śmierci aktorki poinformował jej agent Craig Dorfman. Oświadczenie mężczyzny opublikował serwis CNN.

Mary była jedną z najlepszych aktorek, jakie kiedykolwiek spotkałem. [...] Wciąż pamiętam, jak widziałem ją na scenie w 1992 roku w "Mad Forest" na Broadwayu. Była elektryzująca, zabawna i prawdziwa indywidualność. Wszyscy ją kochali. Będzie nam jej brakować
- powiedział Craig Dorfman.

Szczegółowe informacje na temat śmierci gwiazdy można przeczytać w komunikacie opublikowanym przez nowojorską policję. Jak podaje CNN, funkcjonariusze przyjęli wezwanie w niedzielę ok. 8:00 dotyczące prawdopodobnego utonięcia. Po przybyciu na miejsce odkryto ciało kobiety. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że aktorka utonęła podczas pływania w rzece Świętego Wawrzyńca. Po pierwszych oględzinach nie stwierdzono udziału osób trzecich, jednak w ciągu kilku dni zostanie przeprowadzona sekcja zwłok.

STENKA_PROMO_30_FINAL_v2
Spot kampanii społecznej Playera i fundacji ITAKA z Danutą Stenką

Mary Mara - kariera

Mary Mara urodziła się w 1960 roku w Syracuse w stanie Nowy Jork. Gwiazda była aktorką serialową. Miała na swoim koncie występy w produkcjach znanych również w Polsce - w tym m.in. w "Ostrym dyżurze". Ponadto fani mogli oglądać ją w "Prawie porządku" oraz w serialu "Ray Donovan".

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło: CNN

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images/Twitter @CNN

podziel się:

Pozostałe wiadomości