Krystian Ochman w żałobie. Pożegnał ukochaną osobę

Krystian Ochman pożegnał ukochaną osobę
Krystian Ochman pożegnał ukochaną osobę
Źródło: MWMEDIA
Krystian Ochman jest w żałobie. W mediach społecznościowych pojawiła się informacja o śmierci babci artysty. Krystyna Ochman zmarła w wieku 87 lat, a o jej odejściu poinformowała Opera Śląska.

Krystian Ochman jest utalentowanym polskim wokalistą. Amerykańsko-polski piosenkarz zdobył dużą popularność po wygranej w jednym z muzycznych programów w Polsce. Niedługo później został reprezentantem Polski w 66. Konkursie Piosenki Eurowizji, w którym zajął 12. miejsce.

Mariusz Kozak o śmierci babci i relacji z tatą
Mariusz Kozak z "Gogglebox. Przed telewizorem" o śmierci babci i relacji z tatą. Ich relacje diametralnie się zmieniły

Krystian Ochman w żałobie

Prywatnie Krystian Ochman pochodzi z umuzykalnionej rodziny. Jego tata grał na syntezatorze w zespole Róże Europy i był dźwiękowcem w amerykańskiej telewizji Discovery, a jego dziadek Wiesław Ochman jest znanym śpiewakiem operowym.

Teraz dla rodziny Krystiana Ochmana nadszedł trudny czas, bowiem jego babcia, żona Wiesława Ochmana zmarła. O śmierci na Facebooku poinformowała Opera Śląska.

"Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy informację o śmierci pani Krystyny Ochman, wyjątkowej osoby, roztaczającej wokół siebie pozytywną aurę. Wspierająca artystów i życzliwa dla wszystkich, których spotykała na swojej drodze. Związana z Operą Śląską za sprawą swojego męża, światowej sławy artysty Wiesława Ochmana, który swoją karierę zaczynał w bytomskim teatrze. Pani Krystyna wraz z mężem często gościła w Operze Śląskiej i zawsze mogliśmy liczyć na jej ciepło, radę i wsparcie" - czytamy.

Opera Śląska żegna Krystynę Ochman

Na końcu dyrekcja i pracownicy Opery Śląskiej złożyli kondolencje mężowi i rodzinie zmarłej.

"Szanownemu Mistrzowi, rodzinie oraz bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia i zapewniamy, że sercem oraz myślami jesteśmy z Państwem w tym trudnym czasie" - napisali.

Pod wpisem pojawiło się wiele komentarzy internautów.

"Bardzo przykra wiadomość", "Moje kondolencje", "Wyrazy współczucia dla męża i rodziny", "Trudny czas dla rodziny, bardzo mi przykro" - czytamy.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości