Książę Harry powiedział o rodzinie. "Tęsknię za nimi"

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Książę Harry tęskni za rodziną

Książę Harry podczas pobytu w Europie z okazji Invictus Games udzielił wywiadu, w którym opowiedział o rodzinie. Mąż Meghan Markle wyznał, że bardzo tęskni za rodziną.

Dwa lata temu w mediach pojawiła się wiadomość, która wywołała ogromne poruszenie na całym świecie. Meghan Markle i książę Harry zdecydowali, że nie będą dłużej pełnić obowiązków w imieniu rodziny królewskiej i wyprowadzili się do Stanów Zjednoczonych.

Książę Harry powiedział o rodzinie

Wiadomość ta wywołała zaskoczenie zarówno wśród fanów jak i członków rodziny królewskiej. Przez długi czas nie chcieli komentować swojej decyzji w mediach, do czasu słynnego wywiadu, którego wspólnie udzielili Oprah Winfrey.

Meghan Markle powiedziała o kulisach wejścia do brytyjskiej rodziny królewskiej i o przykrościach, jakie spotkały ją z ich strony. Wywiad zdecydowanie pogorszył nadszarpnięte już relacje między Harrym a resztą jego rodziną. Wszystko wskazywało na to, że nastąpił trwały rozłam, jednak z czasem ich relacje zaczęły ulegać poprawie.

Podczas ostatniego pobytu Sussexów w Europie przy okazji Invictus Games książę Harry i Meghan Markle po dwóch latach odwiedzili królową Elżbietę II. Książę Harry opowiedział o kulisach tego spotkania w najnowszym wywiadzie, odpowiadając także na pytania o kontakty ze swoim ojcem i bratem.

Zobacz wideo:

"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o znajomościach z uczestnikami
"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o znajomościach z uczestnikami

Mąż Meghan Markle nie chciał mówić o ojcu

Książę Harry pojawił się w programie "Today", emitowanym w stacji NBC, gdzie został zapytany o rodzinę. Mąż Meghan Markle na początku powiedział wymijająco, jednak na końcu dodał puentę. Wytłumaczył, że w czasie pandemii wszyscy tęsknią za swoimi bliskimi.

"Teraz gdy tu jestem, skupiam się na tych rodzinach (uczestnikach Invictus Games – przyp. red.). A gdy wracam tam, to skupiam się na mojej rodzinie, za którą bardzo tęsknię" - powiedział.

Książę Harry nie chciał wypowiadać się na temat ojca i brata, co było dość jednoznaczne. Dodał, że przyjedzie na jubileusz królowej Elżbiety II wtedy, kiedy zostanie mu zapewniona ochrona.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: WireImage

Pozostałe wiadomości