Książę Harry wydaje autobiografię. W książce mają znaleźć się "prawdziwe bomby"

Książę Harry wydaje książkę
Książę Harry wydaje książkę
Źródło: Simon Dawson - WPA Pool/Getty Images
Książę Harry przygotowuje się do wydania swojej autobiografii, złożonej z jego pamiętników, które napisał podczas pobytu na królewskim dworze. Mąż Meghan Markle kolejny rok wstrzymuje się jednak z publikacją i zastanawia się, które informacje powinny znaleźć się w książce. Światowe media nie mają wątpliwości, że szykuje "prawdziwą bombę".

Książę Harry od ponad roku zapowiada, że wyda autobiografię, złożoną z jego osobistych pamiętników. Wydawnictwo Penguin Random House podpisało z wnukiem Elżbiety II kontrakt, który ma opiewać na aż 20 milionów dolarów. Mąż Meghan Markle razem z jej pomocą miał wypuścić książkę do druku już wiele miesięcy temu, jednak premierę przesunięto na jesień bieżącego roku. Teraz dowiadujemy się, że fani brytyjskiej rodziny królewskiej znów będą musieli poczekać.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Książę Harry szykuje prawdziwą "bombę" o rodzinie królewskiej

Książę Harry, gdy po raz pierwszy opowiedział o wydaniu swoich pamiętników, mówił, że opisane w nich wspomnienia dotyczą życia w Pałacu Buckingham z perspektywy "nie księcia, jakim się urodził, ale mężczyzny, jakim się stał". Autobiografia miała pojawić się w księgarniach już rok temu, jednak tak się nie stało. "New York Post" poinformował, że premiera książki znów została przełożona, tym razem na aż 2023 rok. Wszystko przez to, że książę Harry do końca nie może zdecydować się, czego na pewno nie chce opisać.

"Słyszałem, że Harry ma w tej książce parę prawdziwych bomb i trwają debaty nad tym, czy te fragmenty mają zostać opublikowane, czy nie" - powiedział dziennikarzom "New York Post" anonimowy informator z Penguin Random House.

Książę Harry początkowo nie zamierzał bowiem oszczędzać rodziny królewskiej i tego, jak zachowują się jej członkowie, gdy nikt tego nie widzi. W jego autobiografii miały się znaleźć nie tylko smaczki z życia na brytyjskim dworze, ale także dokładne opisy wydarzeń z udziałem księcia Karola i Camilli Parker-Bowles. Wnuk Elżbiety II chciał też zdradzić nieznane dotąd informacje na temat rozpadu związku jego rodziców.

czt1906_sexed
Premiera nowej książki w ramach projektu SEXED.PL
Źródło: "Co za Tydzień"

Książę Harry i Meghan Markle już raz wywołali wielki skandal

Książę Harry jest uważany w rodzinie królewskiej za najbardziej niepokornego wnuka Elżbiety II. Syn księcia Karola nigdy nie stronił od skandali i swego czasu często zmieniał kobiety i prowadził bardzo imprezowe życie. Jego niezbyt przychylna prasa nie zmieniła się, nawet gdy w końcu się ustatkował. Było wręcz przeciwnie.

Wszystko przez wybrankę księcia, czyli byłą amerykańską aktorkę, rozwódkę i jednocześnie pierwszą Afroamerykankę w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Meghan Markle nigdy nie ukrywała, że na dworze czuje się wręcz niechciana i w końcu para wyprowadziła się z Londynu do USA. Jakiś czas później udzielili głośnego wywiadu Oprah Winfrey, w którym zaatakowali "royalsów". Brytyjska prasa nie ma wątpliwości, że tym razem małżeństwo znowu nie będzie się szczypało w język.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Simon Dawson - WPA Pool/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości