Podcast Meghan Markle zadebiutował w sieci. Jej pierwszym gościem była znana przyjaciółka

Meghan Markle niedługo wypuści swój pierwszy podcast
Meghan Markle niedługo wypuści swój pierwszy podcast
Źródło: Samir Hussein/Samir Hussein/WireImage
Meghan Markle rozwija swoją karierę po opuszczeniu rodziny królewskiej. Żona księcia Harry'ego bardzo długo pracowała nad własnym podcastem i już może pochwalić się efektami. Pierwszą gościnią księżnej Sussex była jej przyjaciółka i wybitna tenisistka, Serena Williams.

Meghan Markle w przeszłości zajmowała się aktorstwem, jednak po wstąpieniu w szeregi rodziny królewskiej porzuciła życie w show-biznesie. Sprawy zmieniły nieco obrót ponad dwa lata temu, gdy Amerykanka razem z księciem Harrym stwierdzili, że mają dość zasad panujących na królewskich dworze i tym samym podjęli decyzję o wyprowadzce do USA. Para na miejscu bardzo zaangażowała się w działalność prospołeczną i praktycznie od razu małżonkowie wpadli na pomysł, by stworzyć ich własny podcast.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Meghan Markle rusza z własnym podcastem

Meghan Markle wypuściła pierwszy odcinek swojego autorskiego podcastu o nazwie "Archetypes". Premierowa odsłona serii pojawiła się na platformie Spotify 23 sierpnia, a pierwszą rozmówczynią żony księcia Harry'ego była jej serdeczna przyjaciółka i jednocześnie jedna z najwybitniejszych tenisistek na świecie, czyli Serena Williams.

Obie panie rozmawiały o macierzyństwie i ambicjach współczesnych kobiet. Na instagramowym profilu podcastu oraz samej sportsmenki pojawiło się także ich wspólne pamiątkowe zdjęcie.

"Uwielbiałam rozmawiać na wiele ważnych tematów z moją drogą przyjaciółką Meghan. Podcast jest już dostępny i warto go posłuchać, szczególnie jeśli jesteś ambitny"- napisała Serena Williams, zachęcając do śledzenia projektu swojej koleżanki.

Następną kobietą, z którą Meghan Markle porozmawia w ramach podcastu "Archetypes", będzie Mariah Carey.

czt_wieniawa_celebrytka
Julia Wieniawa nie chce być nazywana "celebrytką". "Trochę mi to umniejsza"
Julia Wieniawa w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą odniosła się do określania jej mianem "celebrytki", czego bardzo nie lubi. "Wrzucają mnie w jeden worek z ludźmi, którzy zupełnie nic nie robią" - powiedziała.

Meghan Markle bardzo długo walczyła o swój projekt

Chociaż Meghan Markle dopiero teraz finalizuje swój projekt, pomysł stworzenia podcastu pojawił się w jej głowie już w 2020 roku. Wówczas brytyjskie media donosiły, że razem z księciem Harrym podpisała umowę z platformą Spotify na zawrotną sumę 18 milionów funtów. Potem jednak wszystko się skomplikowało przez pandemię koronawirusa.

Meghan Markle i książę Harry nie byli przychylni działalności platformy, w której można było posłuchać podcastów o charakterze dezinformacyjnych i antyszczepionkowym. W końcu jednak po długich negocjacjach para dogadała się z przedstawicielami Spotify, którzy musieli wyczerpująco odpowiedzieć na składane im przez parę pytania.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Samir Hussein/Samir Hussein/WireImage

podziel się:

Pozostałe wiadomości